Polttomoottoriautojen valmistus ja myynti jatkunee pitkään

Ihmiset eivät halua vaivalloisia sähköautoja riesakseen

https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/3be284b9-97c7-4a28-b21e-fcddbab67a6b
4200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aika moni on jo ilmoittanut lopettavansa. Viimeksi bmw ilmoitti ettei enään valmista polttomoottoriautoja vuoden 2025 jälkeen.

Äänestä
  • Pyörtävät päätöksensä.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Pyörtävät päätöksensä.

    Kerro sitten tällä palstalla kun pyörtävät

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kerro sitten tällä palstalla kun pyörtävät

    Ottaahan aikaa ehkä vuoden verran. Pakko lienee päätös pyörtää kun sähköautojen kauppa ei käy.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ihmiset eivät halua vaivalloisia sähköautoja riesakseen

https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/3be284b9-97c7-4a28-b21e-fcddbab67a6b

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu