Vantaalla asuva perulainen huijari. Naiset kertokaa kokemuksia!

Anonyymi-ap

Kuinka moni törmännyt nettideittailun kautta n. 45 vuotiaaseen Perulaiseen mieheen, joka käyttää naisia hyväkseen rahallisesti. Puhuu pehmeitä ja pikkuhiljaa alkaa pyytelemään asioita itselleen. Osaa olla hyvin taitava ja pyöritellä naisia vain hyöty mielessä. Pyytää ostamaan asioita itselleen. On erittäin vakuuttava ja kietoo ensin naista pikkusormensa ympärille. Mies on totaalinen luuseri huijari.Onko kokemuksia?

4

708

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eikö äiti opettanut, että ei siirretä rahaa tuntemattomille?

    • Täällä on vain kourallinen wanhusnaisia ja ikänaisia, joita ei kehtaa pyöritellä edes perulainenkaan.

      • Anonyymi

        Sinusta ei kukaan ole kiinnostunut, eivät edes ne vanhusnaiset. Eivät ne olisi sinun pyöriteltävissäsi mitenkään.


    • Anonyymi

      Pystytkö kuvailemaan minkä näköinen on kyseessä ? Ite epäilen yhtä miestä ( kertoo tulevansa Libyasta ), mutta vielä ei ole alkanut pyytelemään asioita.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      98
      4842
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      114
      3962
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      211
      3860
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      120
      2265
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      80
      1987
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1386
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      137
      1344
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      170
      1333
    9. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      583
      1253
    10. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1135
    Aihe