Suutin testereitä??

Eli mistähän vois keksiä suutintesterin, ja millähän hintaa moinen värkki vois irrota??
2577
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se värkki on. Jos itse irroitat suuttimet ei testaaminen ole kallista. Ei se kummoinen himma ole, jos on vähänkin perillä asiasta ja on tilee tehdä. Usein on niin ahdasta, ettei normaaliavaimet mahdu väleihin.
Kysäse eri paikoista tarjousta.

Äänestä
  • Meinasin että mistä sais ostettua sen testerin, ja millä hinnalla ...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aquila Chrysaetos kirjoitti:

Eli mistähän vois keksiä suutintesterin, ja millähän hintaa moinen värkki vois irrota??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu