3 korvista molemmissa korvissa.

Mulla on nyt vasemmassa korvassa 3 korvista. Laitan oikeeseen korvaan vielä 3. Mulle on ihan sama mitä muut ajattelee. Koska ne on kuitenki väärässä. Mä ite tiedän mikä olen ja mikä en oo. Ei muut.
7729
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

...homomaista

Äänestä
  • Millä sä perustelet ton aika ''homomaista''???

    Äänestä

minullapa on viisi.

Äänestä
  • Ja ihan sama ku mä sanosin sulle että nössö kunnet katkase kättäs, mulla onki molemmat kädet katki.

    Äänestä

  • ... pelkästään toisessa korvassa yli tuplasti enemmän ku sulla! siis 11. ja sitten...?

    Äänestä

  • lävistetty lapsi kirjoitti:

    ... pelkästään toisessa korvassa yli tuplasti enemmän ku sulla! siis 11. ja sitten...?

    Voi jukra,sillä on korvalävistyksiä.
    Khih khih.

    Äänestä

Minulla on nyt kainalokuopassani neljä ja puoli tappia ja nyt ajattelin lävistää pakarani yhteen.Ihan sama mitä muut ajattelevat,rakastan itseäni ja teen niinkuin minua huvittaa,koska olen minä.Älkää tuomitko pakaroitani.

Kiitos tästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poika.......... kirjoitti:

Mulla on nyt vasemmassa korvassa 3 korvista. Laitan oikeeseen korvaan vielä 3. Mulle on ihan sama mitä muut ajattelee. Koska ne on kuitenki väärässä. Mä ite tiedän mikä olen ja mikä en oo. Ei muut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu