Mustan miehen pidempi kikkeli?

Anonyymi-ap

Onko mustan miehen pidempi kikkeli todell totta vai jonkinlainen urbaanilegenda? Kaikissa pornoleffoissa ainakin saa sen käsityksen, että valkoisilla ja etenkään aasialaisilla ei ole mitään jakoa afrikkalaisten kanssaveljiensä rinnalla, mutta onko tämä pelkkä sterotypia, joka on luonu pornofilmeihin?

6

510

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tarua.

    • Anonyymi

      Tuosta aloituksesta tuli mieleeni se toinen aloitus että eikö m*kkak*kkeli enää kelpaa? Nostelkaas sitä ylös niin saadaan lisää vettä myllyyn :).

    • Pidempi ei aina ole parempi. Ainakin oman kokemuksen mukaan leidit eivät varsinaisesti nauti siitä, että tökitään peräseinään asti, ei kuulemma tunnu hyvältä. Niin mitäpä sitä sitten jollain pitkällä pensselillä tekisi, esittelee helikopteria torilla?

      • Anonyymi

        Mä katoin joskus aikuisviihdettä missä oli mies ja nainen. Se mikä oli hauskaa oli että se jätkä oli muuten aivan ätmin oloinen ja muutenkin nuori ja pentu mutta sen vehje oli arviolta 30 cm, jopa pidempikin ;D. Kalpeanaama vielä kaiken lisäksi. Se oli niin oudon näköinen yhdistelmä ettei oo tosikaan.


    • Anonyymi

      Riippuu heimosta. Zuluilla on puolet paksumpi, mutta ei niin pitkä. On olemassa jotain tilastoja joiden mukaan valkoisilla jenkeillä on suurimmat vehkeet, kuka lie sitten mittaillut. Kongolaiset myös kuuluja kikkeleiden koosta.

    • Anonyymi

      Pygmeistä en tiedä

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      137
      5808
    2. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      396
      2609
    3. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      135
      2551
    4. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      10
      2090
    5. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      13
      1528
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      64
      1190
    7. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      10
      1072
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      0
      1030
    9. Mikä musta tekee

      Oikein haluttavan sun silmissä? Mä en ymmärrä. Parasta aika mennyt ko ohi 😃
      Ikävä
      52
      938
    10. Millainen on

      Ihanne kumppani
      Ikävä
      82
      865
    Aihe