Mustan miehen pidempi kikkeli?

Anonyymi-ap

Onko mustan miehen pidempi kikkeli todell totta vai jonkinlainen urbaanilegenda? Kaikissa pornoleffoissa ainakin saa sen käsityksen, että valkoisilla ja etenkään aasialaisilla ei ole mitään jakoa afrikkalaisten kanssaveljiensä rinnalla, mutta onko tämä pelkkä sterotypia, joka on luonu pornofilmeihin?

6

588

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tarua.

    • Anonyymi

      Tuosta aloituksesta tuli mieleeni se toinen aloitus että eikö m*kkak*kkeli enää kelpaa? Nostelkaas sitä ylös niin saadaan lisää vettä myllyyn :).

    • Pidempi ei aina ole parempi. Ainakin oman kokemuksen mukaan leidit eivät varsinaisesti nauti siitä, että tökitään peräseinään asti, ei kuulemma tunnu hyvältä. Niin mitäpä sitä sitten jollain pitkällä pensselillä tekisi, esittelee helikopteria torilla?

      • Anonyymi

        Mä katoin joskus aikuisviihdettä missä oli mies ja nainen. Se mikä oli hauskaa oli että se jätkä oli muuten aivan ätmin oloinen ja muutenkin nuori ja pentu mutta sen vehje oli arviolta 30 cm, jopa pidempikin ;D. Kalpeanaama vielä kaiken lisäksi. Se oli niin oudon näköinen yhdistelmä ettei oo tosikaan.


    • Anonyymi

      Riippuu heimosta. Zuluilla on puolet paksumpi, mutta ei niin pitkä. On olemassa jotain tilastoja joiden mukaan valkoisilla jenkeillä on suurimmat vehkeet, kuka lie sitten mittaillut. Kongolaiset myös kuuluja kikkeleiden koosta.

    • Anonyymi

      Pygmeistä en tiedä

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      306
      1369
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      1127
    3. 62
      902
    4. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      72
      901
    5. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      443
      825
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      48
      671
    7. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      73
      625
    8. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      91
      616
    9. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      462
      602
    10. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      592
    Aihe