Onko mustan miehen pidempi kikkeli todell totta vai jonkinlainen urbaanilegenda? Kaikissa pornoleffoissa ainakin saa sen käsityksen, että valkoisilla ja etenkään aasialaisilla ei ole mitään jakoa afrikkalaisten kanssaveljiensä rinnalla, mutta onko tämä pelkkä sterotypia, joka on luonu pornofilmeihin?
Vastaukset 6
- Anonyymi
Tarua.
- Anonyymi
Tuosta aloituksesta tuli mieleeni se toinen aloitus että eikö m*kkak*kkeli enää kelpaa? Nostelkaas sitä ylös niin saadaan lisää vettä myllyyn :).
Pidempi ei aina ole parempi. Ainakin oman kokemuksen mukaan leidit eivät varsinaisesti nauti siitä, että tökitään peräseinään asti, ei kuulemma tunnu hyvältä. Niin mitäpä sitä sitten jollain pitkällä pensselillä tekisi, esittelee helikopteria torilla?
- Anonyymi
Mä katoin joskus aikuisviihdettä missä oli mies ja nainen. Se mikä oli hauskaa oli että se jätkä oli muuten aivan ätmin oloinen ja muutenkin nuori ja pentu mutta sen vehje oli arviolta 30 cm, jopa pidempikin ;D. Kalpeanaama vielä kaiken lisäksi. Se oli niin oudon näköinen yhdistelmä ettei oo tosikaan.
- Anonyymi
Riippuu heimosta. Zuluilla on puolet paksumpi, mutta ei niin pitkä. On olemassa jotain tilastoja joiden mukaan valkoisilla jenkeillä on suurimmat vehkeet, kuka lie sitten mittaillut. Kongolaiset myös kuuluja kikkeleiden koosta.
- Anonyymi
Pygmeistä en tiedä
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1062215- 103896
- 66843
- 46800
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???21766Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha518725Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76640- 64625
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23590- 57561