Mustan miehen pidempi kikkeli?

Anonyymi-ap

Onko mustan miehen pidempi kikkeli todell totta vai jonkinlainen urbaanilegenda? Kaikissa pornoleffoissa ainakin saa sen käsityksen, että valkoisilla ja etenkään aasialaisilla ei ole mitään jakoa afrikkalaisten kanssaveljiensä rinnalla, mutta onko tämä pelkkä sterotypia, joka on luonu pornofilmeihin?

6

507

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tarua.

    • Anonyymi

      Tuosta aloituksesta tuli mieleeni se toinen aloitus että eikö m*kkak*kkeli enää kelpaa? Nostelkaas sitä ylös niin saadaan lisää vettä myllyyn :).

    • Pidempi ei aina ole parempi. Ainakin oman kokemuksen mukaan leidit eivät varsinaisesti nauti siitä, että tökitään peräseinään asti, ei kuulemma tunnu hyvältä. Niin mitäpä sitä sitten jollain pitkällä pensselillä tekisi, esittelee helikopteria torilla?

      • Anonyymi

        Mä katoin joskus aikuisviihdettä missä oli mies ja nainen. Se mikä oli hauskaa oli että se jätkä oli muuten aivan ätmin oloinen ja muutenkin nuori ja pentu mutta sen vehje oli arviolta 30 cm, jopa pidempikin ;D. Kalpeanaama vielä kaiken lisäksi. Se oli niin oudon näköinen yhdistelmä ettei oo tosikaan.


    • Anonyymi

      Riippuu heimosta. Zuluilla on puolet paksumpi, mutta ei niin pitkä. On olemassa jotain tilastoja joiden mukaan valkoisilla jenkeillä on suurimmat vehkeet, kuka lie sitten mittaillut. Kongolaiset myös kuuluja kikkeleiden koosta.

    • Anonyymi

      Pygmeistä en tiedä

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      105
      5731
    2. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    3. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    4. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    5. Alkanut tuntua siltä

      Että taisi olla kusetusta koko homma alusta saakka.
      Ikävä
      124
      1097
    6. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    7. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    8. Nii, mites ne

      Hampaat??
      Ikävä
      66
      857
    9. Joululahja/Jouluntoivotus

      Millainen kaivatulle
      Ikävä
      75
      798
    10. Salailu jatkuu, poliisi tutkii

      Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää
      Ähtäri
      17
      741
    Aihe