Omakanta sivu

Anonyymi-ap

Minulle on joskus laitettu lähetteitä, mutta ei niitä koskaan ole omakannassa näkynyt.

10

375

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      sinun pitää kysyä lääkäristä koska ne lähetteet voivat hukkua matkalla tai jäädä paperipinon alle.

    • Anonyymi

      Olen itsekin ihmetellyt tuota, Miksi Omakannassa edes on tuo sivu, kun sinne ei kirjata lähetteitä. Minulla on nyt parin vuoden aikana hoidettu useasta sairaudesta ja lähetteitä on kirjoitettu paljon. Ne eivät kuitenkaan näy tuolla sivulla. Nytkin odotan kutsua toimenpiteeseen ja siitä on tehty lähete, joka ei näy ja haluaisin lukea sen jotta tietäisin mm. kiireysasteen.

      • Anonyymi

        Ei minulle nyt ole laitettu uusia.


    • Anonyymi

      no oletko kuitenkin päässsyt noihin lisätutkimuksiin, etttä sehän siinä se tärkein puoli on vaikkei näkyisi jos sitten siellä epikriisisissä näkyy mitä löytynyt tai mitä diagnosoitu

    • Anonyymi

      Omakannasta ei ole muuta iloa kuin reseptien uusinta. Ei ole yhtäkään lähetettä näkynyt.

      • Anonyymi

        Näkyy ainakin osa. Juuri tarkistin että uusin lähete on laadittu, ja hyväksytty. Seuraavaksi odottelen kutsua poliklinikalle Meilahteen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Näkyy ainakin osa. Juuri tarkistin että uusin lähete on laadittu, ja hyväksytty. Seuraavaksi odottelen kutsua poliklinikalle Meilahteen.

        Minulla ei ole näkynyt yhtään lähetettä.


    • Anonyymi

      kELAN HOMMA ON SIELTÄ MIHIN EI AURINKO PAISTA,VAIKKA OLISIT TUHKALUUKKU PYSTYSSÄ RANNLLA,EI VASTATA PUHELIMEEN,TIETOKONEELLA EI SAA YHTEYTTÄ,TEKSTI JOKIN MENI PIELEEN,KYSYN VVAAN VOIKO OIKEASTI VITUTUKSEEN KUOLLA????????

      • Anonyymi

        Opettele käyttämään laitteitasi niin voisi Kelan yhteydetkin toimia.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      357
      1106
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      748
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      37
      696
    4. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      49
      590
    5. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      41
      588
    6. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      533
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      320
      496
    8. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      19
      481
    9. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      75
      471
    10. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      22
      459
    Aihe