vivida sun yms.

auttaisko se mua ruskettumaan jos oon ollu aina kalpea enkä rusketu auringossa ollenkaan? vai onko nää tommoset tuotteet tarkoitettu vain niille jotka muutenkin ruskettuu?
2485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...että tuleeko mitää sivuvaikutuksia? Paljonko maksaa ja tehoaako todella?

Äänestä
  • lähinnä viime kesän rusketusen säilyttämiseen, mutta en kyllä huomannut mitään vaikutusta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinnostunut. kirjoitti:

auttaisko se mua ruskettumaan jos oon ollu aina kalpea enkä rusketu auringossa ollenkaan? vai onko nää tommoset tuotteet tarkoitettu vain niille jotka muutenkin ruskettuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu