Oikeistoköyhälistön suurin ketutuksen aihe on, että he tietävät kurjuutensa olevan omaa syytään, mutta se vain on narsistien niin vaikea myöntää veikkanneensa väärää hevosta äänestäessään epäonnistuja-Riikkaa.
Ilman tyhmintä oikeistoa maailmassa olisi hyvin vähän ongelmia, erityisesti tyhmimmillä oikeistolaisilla itsellään.
Ilman tyhmintä oikeistoa maailmassa olisi hyvin vähän ongelmia, erityisesti tyhmimmillä oikeistolaisilla itsellään.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Joo N-liitossa ei ollut ongelmia
Ja persut tietävät miksi: siellä ei ollut Marinia, eikä sosiaalidemokraattejakaan, ainakaan muualla kuin eristysleireillä.
Tiedätkö viimeinen samurai elokuvan?
Ja jos tiedät, niin muistatko kohtauksen jossa cruise tuo viimeisen samurain miekan keisarille, ja keisarilla on neuvottelut käynnissä ja se porsas siinä vasemmalla alkaa inistä omiaan ja keisari tekee sille ehdotuksensa, jos häpeänsä on liian suuri.
Nii-ih.
En minäkään.
Jatkoja
Samuraita ei enää ole kuin elokuvissa ja samaan pyrimme myös right ja white trashin osalta.