Löytyykö kannatusta ?
Vastaukset 10
- Anonyymi
Häkämiehen loosille lahjoitettava myös ukkovaippoja. Saavat kokoustaa vielä monta pigkää klkousta ennenkuin Suomi on lopullisesti putsattu.
- Anonyymi
Tai no, eiköhän ne kokoukset ole pidetty jo. Suunnitelmat tehty ajat sitten. Ja Orpo juoksee, nitroa vaan suihkii juostessaan.
- Anonyymi
Eikö hallaaho ole vielä heille myöntänyt rautaristiä ?
- Anonyymi
Stubb tullee myöntämään korkeimmat mahdolliset mitalit itsenäisyyspäivänä.
- Anonyymi
Vai vielä niille syöttiläille ne pitäisi kustantaa.
Pukisivat kyllä, sitä en kiistä.- Anonyymi
Orpolle voisi ostaa semmoisen korkean, tötterömäisen, niin näyttäisi vähän pidemmältä. Jotenkin noloa kun meidän pääministeri on tuollainen tappi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Orpolle voisi ostaa semmoisen korkean, tötterömäisen, niin näyttäisi vähän pidemmältä. Jotenkin noloa kun meidän pääministeri on tuollainen tappi.
Jaa siihen pituuttaan korostamaan kruunuksi pitkä kalkkunan pyrstösulka.
- Anonyymi
Heeei ! Zelelle kans
- Anonyymi
HAHAHAHAAA KOKOOMUS TUPILLE HEVOSMIESTEN RENIKKA, KUOLAIMET JA SETOLOKKA REMMI JA RATTAAT ILMAN PYÖRIÄ SIINÄHÄN JUILA KISKOO JOPO KYYTISSÄ.
- Anonyymi
Hattuihin tekstit "Loosi on kotimme, uskontomme ja isänmaamme"
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501128
- 109977
Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki53706Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen34699Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.7634- 65611
- 67604
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää48586Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle23561- 59528