Aleksanteri Kivimäki ehkä itsemurhaan myös?

On jo aihuttanut monen ihmisen itsemurhan. Ehkäpä seuraa perässä. Oikeutta.
4268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onhan mahdollista että joku Vastaamon asiakas tekee sen, jolloin olisi varmaan viisasta pojan tehdä lopullinen päätös itse!

Äänestä
  • Jo on röyhkeä kaveri kun väittää olevansa syytön. Eihän täysjärkinen tee tommosta. Haaviston vaimon tiedoillakij on yrittänyt rikastua. Kyllä päänuppi on kovilla kiven sisässä ihan oikein kun näkee kasvoista hullun piirteet

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Jo on röyhkeä kaveri kun väittää olevansa syytön. Eihän täysjärkinen tee tommosta. Haaviston vaimon tiedoillakij on yrittänyt rikastua. Kyllä päänuppi on kovilla kiven sisässä ihan oikein kun näkee kasvoista hullun piirteet

    Milloin äiti ja isä alkaa mediassa puolustaa.

    Äänestä

ddd

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

On jo aihuttanut monen ihmisen itsemurhan. Ehkäpä seuraa perässä. Oikeutta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu