Sanat ja teot

Anonyymi-ap

Mies väittää rakastavansa minua yli kaiken. Olemme olleet yhdessä 25 vuotta, eli mistään alkuhuuman häviämisestä ja arjen alkamisesta ei ole enää kyse. Mies ei enää katso mua rakastavasti ja haluten. Hän ei ole saanut kotonaan hellyyttä ja Haleja eikä välitä sellaisesta.
Alussa toki olin toisen kainalossa kokoajan, sekin ilmeisesti miehen päämääränä päästä panemaan. Nyt on hänen halut laskeneet reippaasti ja seksiä kerran kuussa tai kahdessa. Siis 10min pano.
Eikö hän kuitenkaan välitä niinkuin pitäisi vai onko tämä normaalia pitkässä suhteessa?

4

397

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan normaalia että pitkässä suhtessa on meno pausseja. Ei ota eteen,vaikka kuinka kiihottavaa jo päivällä tapahtuisikin." 25 vuoden panovuosien jälkeen tämä alkaa ja jatkuu harvenemin panoin kaksi kertaa vuodessa. Lääkäriltä voisi pyytää viekraa,ja samalla käydä terveystarkastuksessa. Siitiöt vähenevät vuosien kuluessa,tartis tehdä jotain.Naiselle oleminen on varmasti kovaa,pitää olla yhtäaikaa Vaimo/rakastaja/huora ja vieläpä päälle Rakastava äiti.!
      Normaalilta vaikuttaa.Nämä menopaussit ovat sitten hankalia. Mieli haluaa mutta
      mulkku ei seiso.

      • Anonyymi

        😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

        🍒 ­­­N­y­­m­­­f­­­o­m­­a­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Hän taitaa käydä vieraissa, jos on kyllästynyt perus panemiseen. Kannattaa keskustella aiheesta ja kokeilla uusia juttuja. Kummasti piristää pitkääkin avioliittoa.

    • Anonyymi

      Mää en usko että pitkässä keskivertoparisuhteessa tuon useemmin pantaisiin.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      122
      5585
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      95
      4821
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      140
      4774
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      368
      2235
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      122
      2126
    6. 108
      1827
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      256
      1577
    8. 373
      1328
    9. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      59
      1161
    10. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      224
      1150
    Aihe