Suudelma... Tuo ihanin ilmaisu jonka voi tarjota kauniille naiselle.. Tulinen suudelma.. mutta mikä olisi se kaikkein ihanin ja täydellisin suudelma ? Kertokaa omista kokemuksistanne teidän ensi suudelmasta ! Mikä on huonoin tapa ? Mikä taas paras ? Onko käsillä paikkaa suudelman aikana ?
Tulinen suudelma
5
1425
Vastaukset
- marikaisa
Hyvä tulinen suudelma jää mieleen enemmän kuin
paraskaan orkku... Kannan muistoissani tälläistä
jo toista vuotta tosi on..... - Neito16
jos avitat kielellä ni ei sit mitään limasta kurkkuun -taktiikkaa.. ihan sillai pienesti, hellästi.. u know..? ja sopivan pitkästi.. mut muista hengittää..:)
ja kädet.. hmm.. paikkoja on monia.. vyötärö, kaula, takamus:)
tsemiä ja imua;) - zenice
..niin, ehkä huonoin on ollut sellainen että äijä yrittää tunkea kieltä about kurkkuun ja silleen..
mutta onneks löytyy myös hyviä suutelijoita! :)
..noista käsistä mulla ei ole muuta sanomista kuin, että älä ainakaan tunge niitä housuihin heti!!- tunteella...
Oikea suudelma saa veren virtaamaan, korvissa kohisemaan ja sormien päitä vihlomaan....olen onneksi saanut kokea tämän kaiken, ja voin luvata, ei ole tullu vastaan vielä seitsämään vuoteen saman veroista suudelmaan... aah, maistuis varmaan sullekin.
- Anonyymi
tunteella... kirjoitti:
Oikea suudelma saa veren virtaamaan, korvissa kohisemaan ja sormien päitä vihlomaan....olen onneksi saanut kokea tämän kaiken, ja voin luvata, ei ole tullu vastaan vielä seitsämään vuoteen saman veroista suudelmaan... aah, maistuis varmaan sullekin.
Pyllyn reikää kun suutelee, se on herkkua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1343257Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/732114Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1371805- 1271724
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee241697- 1381355
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1061193Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1441045"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!501014Yhä pyörit mielessä,
ja tällä kertaa huomasin yhden asian: Sinusta välittyi sellaista lempeyttä ja välittämisen tunnetta, jota ei voi unohtaa30954