pussi päähän!!! vai onko muuta

FINNIHYÖKKÄYS! miten ihmeessä nämä näppyt saa katoamaan ! heti pillereiden lopetuksen jälkeen naama on kun teinillä! apua! milllä saan nämä pois!? auttakaa hyvä ihme.
6529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Itte sain teininä pillerit akne-ihon hoitoon, ja nyt oon 20-v ja iho vieläkin sileä kuin vauvan perse. Oonkin miettinyt, että mitä tapahtuis jos lopettaisin, tai vaihtaisin merkkiä, mut tuosta viestistäsi viisastuneena en taidakaan koskaan luopua näistä pillereistä... Pahin pelkoni on juuri se, että kamala akneni tulisi takaisin!!!

Äänestä
  • kuitenkin on aivan varmasti jossain vaiheessa sullakin lopetus edessä. hirveetä tää naisena oleminen... niin tai näin niin jostain päin aina rempallaan.. mikä ihme tähän mun naamaan auttaa!!?

    terv.ex vauvanperse!

    Äänestä

  • TOIVOA??!! kirjoitti:

    kuitenkin on aivan varmasti jossain vaiheessa sullakin lopetus edessä. hirveetä tää naisena oleminen... niin tai näin niin jostain päin aina rempallaan.. mikä ihme tähän mun naamaan auttaa!!?

    terv.ex vauvanperse!

    Miten nii on varmasti lopetus edessä? En ainakaan aio lapsia hankkia että sen takia en ainakaan siis joudu lopettamaan pillereiden syömistä...

    Äänestä

  • Dragon kirjoitti:

    Miten nii on varmasti lopetus edessä? En ainakaan aio lapsia hankkia että sen takia en ainakaan siis joudu lopettamaan pillereiden syömistä...

    joudut varmasti lopettaan pillerit jos vanhaksi aijot elää. viimeistään vaihdevuosina! joskus 35 joutuu lopettaan pillerit tai vaihtamaan mineihin.

    Äänestä

  • TOIVOA??!! kirjoitti:

    joudut varmasti lopettaan pillerit jos vanhaksi aijot elää. viimeistään vaihdevuosina! joskus 35 joutuu lopettaan pillerit tai vaihtamaan mineihin.

    jaa sitäkö tarkoitit? Noooh, oletan ettei ne finnit sitte enää tuu takaisin kun niin vanhana syömisen lopettaa... tai sit pitää keksiä joku toinen lääkehoito!!! :)

    Äänestä

  • Dragon kirjoitti:

    jaa sitäkö tarkoitit? Noooh, oletan ettei ne finnit sitte enää tuu takaisin kun niin vanhana syömisen lopettaa... tai sit pitää keksiä joku toinen lääkehoito!!! :)

    kyllä monella päälle kolmekymmpisellä finnejä on naamassa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TOIVOA??!! kirjoitti:

FINNIHYÖKKÄYS! miten ihmeessä nämä näppyt saa katoamaan ! heti pillereiden lopetuksen jälkeen naama on kun teinillä! apua! milllä saan nämä pois!? auttakaa hyvä ihme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu