Suonen rosvous nerokkuus yhtäaikaa Katasella ja Sipilällä !

Kylläpä kystäkyllä . Osaisivat edes Hävetä silkki pukuineen esim . KÄÄPIÖ KATAINEN . ! Lahjoitti lahjuksulla Aurstalian / Kanadalle maailman suurimmat kultavarannot suomen Kittilästä .
3302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Erikoista ettei Esim. sen aikaista hullua Presinttiä kutsuttu noin hulluun tekoon ?

Äänestä

Katainen osasi viimeksi miljardöödinä teeskennellä tv. ssä laitettuna ja puheet sovitettuna . Eli ettei kukaan olisi kysynyt kultakaivoksista / Sähkönsiirroista ( surullista suomelle )

Äänestä

Tämä.

Hyvin vaikeaa ymmärtää mitä sipilän ja kataisen
päässä ja sielussa liikkuu
ollenkaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kylläpä kystäkyllä . Osaisivat edes Hävetä silkki pukuineen esim . KÄÄPIÖ KATAINEN . ! Lahjoitti lahjuksulla Aurstalian / Kanadalle maailman suurimmat kultavarannot suomen Kittilästä .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu