Femmarit floodaa

Luulisi feministeillä olevan parempaakin tekemistä kuin skeidan syytäminen näille palstoille. Pankaahan siskot sauvat surisemaan!
3596
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tiskaamaan, siivoamaan, tekemään ruokaa tai synnyttämään lapsia.

Äänestä

Tänä päivänä ei juurikaan ole feministejä joita
miehet halveksivat.
Sinä ilmeisemmin halveksit kaikia naisia???
Naiset ovat monessa asiassa menneet ohitse miesten.
Sinä olet jäänyt sinne paikallesi etkä pysy mukana.
Sanotko mitä haluat naisesi tekevän jos ei oteta nyt huomioon seisomista hellan ja nyrkin välissä???

Äänestä
  • Kyllä siinä hellan ääressä pitää kokatakin, ei riitä pelkkä seisominen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iso Muna kirjoitti:

Luulisi feministeillä olevan parempaakin tekemistä kuin skeidan syytäminen näille palstoille. Pankaahan siskot sauvat surisemaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu