Epärehelliset miehet

Anonyymi-ap

pilaavat nettideittailun. Varattuja, polyja, ffb:ta, seikkailua etsivät. Esittävät vapaata, etsivät muka parisuhdetta. Ei mitään moraalia, ei omatuntoa, ei empatiakykyä. Puhdasta pahuutta.

7

513

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voit saada komean jännämiehen parisuhteeseen joka sitten haluaakin polyamorisen suhteen ja varattuna panee muita naisia, koska onhan hänellä komea ulkonäkö josta naiset kiinnostuvat.

      Hyvyyttä on se kun naiset tykkäävät pienen pienestä miesjoukosta ja sanelevat sitten mallimiehille ehdot.

    • Anonyymi

      Valitettavia he, jotka väärin käyttävät toisen hyväuskoisuutta? Itse miehenä kans huomannut sen, että miehenkin hyväuskoisuutta koetellaan, jos on varovainen liikkeissään. Tuntuu, että he jotka ovat rohkeampia liikkeissään saavat niitä onnistumisia?

    • Anonyymi

      Miehistä mitä parhain on komea mallimies.

      Millään muulla ei ole väliä. Annetaan asioita anteeksi jos mies on komea.

      • Anonyymi

        Voi voi kun olet jade! Mene kuntosalille ja ala itse muutenkin kohentaa omaa ulkonäköäsi jos tosissasi uskot että ulkonäkö on tie ikuiseen onneen,


    • Anonyymi

      jumalan luomuksia. hehh hehh

    • Anonyymi

      No eikös ne (deittisivustot) olekin ihan pelkkiä paritussivustoja? On vain naamioitu "löytyy elämänsä mies-nainen" -hommeliksi. Tällöin on laillista.
      Onneks mä olin ja olen edelleen niin vanhanaikainen, että "omani" löysin ja olen aina löytänyt elävästä elämästä, en ole neljän seinäs sisällä istuvaa tyyppiä edelleenkään vaikka "löytö" on nurkissa.
      Tulin miettineeksi, että eikö noita sivustoja ole ollut ainakin 20v ja tunnen vain yhden pariskunnan, joka senssipalstoilta on toisensa löytänyt.
      Enemmän on sitten näitä, jotka ovat kaffeilla treffanneet ja juoneet itselleen lähes vatsahaavat ja edelleen etsivät.

    • Anonyymi

      🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

      🔞 K­­u­u­­­m­a­­­t­­ ­­­t­­­y­­t­ö­­­t­ ­­o­­d­o­­t­t­a­v­­­a­t­­­ ­­­s­i­­n­­u­­a­­­ -> https://us4.fun/kissgirl?18333806

      🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      132
      5381
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      31
      3862
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2480
    4. Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan

      Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv
      Maailman menoa
      38
      2044
    5. Minulla ei ole ketään muita

      Enkä halua ketään muita kuin sinut.
      Ikävä
      24
      1753
    6. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      24
      1704
    7. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      41
      1640
    8. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      50
      1608
    9. On varmaan turn off

      Mutta olen tosi kokematon.
      Ikävä
      29
      1463
    10. Olitpa ikävän

      Kylmä eilen. Miksi ihmeessä?
      Ikävä
      38
      1424
    Aihe