AY-loiset vaan jatkavat lakkoilua.

7150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pelkkiä huijareita ja pummeja koko joukko. Eivät maksa edes veroja tuloistaan.

Äänestä

AY liike loppuu sitä myöten kun poliittiset lakot loppuu. Myöskään 24 tunnin lakkoja ei saa pitää samasta syystä uudestaan. Siinä tulee äkkiä äitiä ikävä kun ei liitolla olekkaan enää 1.5 alkaen mitään merkitystä..

Äänestä
  • Sebu, onko tummeli loppu?

    Äänestä

AY-loiset on ajettava työelämästä ja saman tien koko yhteiskunnasta ulos.

Äänestä
  • Noille AY-loisille olisi hyvä paikka Venäjällä.

    Äänestä

AY-pomoille ei merkitse mitään, he eivät ole lakossa, vaan 20 tonnin kuukausipalkka juoksee koko ajan.

Master of puppets, eli Nukkemaisterit ovat lakossa.

Äänestä

🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

❤️ K­u­­u­­­m­a­­­t­­­ ­­­t­­y­­t­ö­­­t­­­ ­­o­­d­o­­t­t­­­a­v­­­a­t­ ­­­s­­­i­­­n­u­­a­­ -> https://us4.fun/kissgirl?18335763

🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Emme lopeta koskaan lakkoilua.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000010321800.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu