Tinder ja elämän vaihtoehdot

Anonyymi-ap

Miten yli 50 ukko löytää ylipäätään nais seuraa tinderissä ei tuu matcheja .vaikka kuinka kirjoittaisi ja kertoisi itsestään posetiivisesti ja kuviin on panostettu..joskus joku tuleekin ei keskustelu vaan kerta
kaikkiaan etene hei ja moi sanoja pidemmälle.. Mutta kyllä ei toimi baarissakaan ainoastaan krapula on se mitä jää Kylpylässä naiset eivät tule miellään samaan. Pore altaaseen.pikku havainto matkan varrelta. Harrastuksissa on vähän sama teema pikkusen vaan tervehditään mutta juttusille ei kukaan koskaan jää pidemmäksi aikaa. Vähän tuntuu että olen sosiaalisen välttelyn kohde... No joo en toisaalta piittaa tästä ainoa että se on aiheuttanut pahan patouman mieleen..Mielessäni on alkanut pyöriin nonstob porno filmi jossa on kaikki näkemäni mielenkiintoiset naiset. Pitäisikö kohta mennä lääkäriin???

5

468

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei vaan vika on mielenlaadussa. Mielessä pyörii pirnovideo. Sellaisen miehen arvomaailma on etova. Asenne näkyy naamasta.

      • Anonyymi

        Onkohan se nyt noinkaan. Ympäröivän maailman arvomaailma voi olla vääristynyt..Jos miehen naamasta näkee että on rehellisen avoimen kiinnostunut seksistä. Niin miksi se on väärin??


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onkohan se nyt noinkaan. Ympäröivän maailman arvomaailma voi olla vääristynyt..Jos miehen naamasta näkee että on rehellisen avoimen kiinnostunut seksistä. Niin miksi se on väärin??

        En tiedä onko se väärin, mutta se ällöttää kuten paha haju. Se että se seksinnälkä näkyy naamasta on naisten mielestä etovaa. Varma keino karkottaa naiset.


      • Anonyymi

        Nimenomaan. Aloittajan kannattaisi yrittää tutustua naisiin ihmisinä, siis ihan tuttavuustasolla, ja unohtaa ajatukset seksistä ja panemisesta. Jos nainen ei ihmisenä kiehdo eikä kiinnosta, niin parisuhteella ei ole mahdollisuuksia. Kukaan nainen ei halua olla pelkkä reikä johon siemennesteet heitetään.


    • Anonyymi

      Tuo mieltymyksesi pornoon voi olla ongelman syy. Naiset kavahtavat miestä kosta henkii hirveät panohalut. Se on luotaantyöntävää. En ihmettele etteivät naiset tule samaan porealtaaseen. En minäkään tulisi, jos siellä olisi kiiluvasilmäinen seksinkipeä äijä.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      326
      1424
    2. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      345
      1336
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      107
      1139
    4. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      115
      1045
    5. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      50
      1008
    6. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      106
      940
    7. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      22
      807
    8. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      802
    9. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      102
      702
    10. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      79
      680
    Aihe