Tinder ja elämän vaihtoehdot

Anonyymi-ap

Miten yli 50 ukko löytää ylipäätään nais seuraa tinderissä ei tuu matcheja .vaikka kuinka kirjoittaisi ja kertoisi itsestään posetiivisesti ja kuviin on panostettu..joskus joku tuleekin ei keskustelu vaan kerta
kaikkiaan etene hei ja moi sanoja pidemmälle.. Mutta kyllä ei toimi baarissakaan ainoastaan krapula on se mitä jää Kylpylässä naiset eivät tule miellään samaan. Pore altaaseen.pikku havainto matkan varrelta. Harrastuksissa on vähän sama teema pikkusen vaan tervehditään mutta juttusille ei kukaan koskaan jää pidemmäksi aikaa. Vähän tuntuu että olen sosiaalisen välttelyn kohde... No joo en toisaalta piittaa tästä ainoa että se on aiheuttanut pahan patouman mieleen..Mielessäni on alkanut pyöriin nonstob porno filmi jossa on kaikki näkemäni mielenkiintoiset naiset. Pitäisikö kohta mennä lääkäriin???

6

419

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • No sinä oot viiskytvee. Siinä se vika on.

    • Anonyymi

      Ei vaan vika on mielenlaadussa. Mielessä pyörii pirnovideo. Sellaisen miehen arvomaailma on etova. Asenne näkyy naamasta.

      • Anonyymi

        Onkohan se nyt noinkaan. Ympäröivän maailman arvomaailma voi olla vääristynyt..Jos miehen naamasta näkee että on rehellisen avoimen kiinnostunut seksistä. Niin miksi se on väärin??


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onkohan se nyt noinkaan. Ympäröivän maailman arvomaailma voi olla vääristynyt..Jos miehen naamasta näkee että on rehellisen avoimen kiinnostunut seksistä. Niin miksi se on väärin??

        En tiedä onko se väärin, mutta se ällöttää kuten paha haju. Se että se seksinnälkä näkyy naamasta on naisten mielestä etovaa. Varma keino karkottaa naiset.


      • Anonyymi

        Nimenomaan. Aloittajan kannattaisi yrittää tutustua naisiin ihmisinä, siis ihan tuttavuustasolla, ja unohtaa ajatukset seksistä ja panemisesta. Jos nainen ei ihmisenä kiehdo eikä kiinnosta, niin parisuhteella ei ole mahdollisuuksia. Kukaan nainen ei halua olla pelkkä reikä johon siemennesteet heitetään.


    • Anonyymi

      Tuo mieltymyksesi pornoon voi olla ongelman syy. Naiset kavahtavat miestä kosta henkii hirveät panohalut. Se on luotaantyöntävää. En ihmettele etteivät naiset tule samaan porealtaaseen. En minäkään tulisi, jos siellä olisi kiiluvasilmäinen seksinkipeä äijä.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      130
      3807
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      8
      3099
    3. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      32
      2844
    4. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      12
      2642
    5. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      132
      2403
    6. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      41
      1848
    7. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      61
      1195
    8. "Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko

      "Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For
      Maailman menoa
      82
      1129
    9. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      77
      1091
    10. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      36
      1089
    Aihe