Mitkä reidet ovat parhaat?

Anonyymi-ap

19

564

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No voi juku tänne tommosta laittamaan. Näin naisena, heterona. Ihania kaikki. Ensimmäinen rivistä miellyttää silmää heti ja loppu on turhaa arviointia hienojen vaihtoehtojen välillä. Naiset on kauniita. Kyllähän noita on jopa rauhoittavan ihana katsella. Miehiä ei ehkä niinkään rauhoita. Ja eihän tossa nyt pysty jotain reisiä katsella. Saati arvostella. Vaan kokonaisuutta. Oli siellä toki pidempääkin säärtä ja osalla enemmän treeniä. Mutta sivuseikka tommosta kuvaa arvioidessa. Ainakin itselle.

      • Kaikki ovat parhaita minunkin mielestäni!


      • Heikkomieli kirjoitti:

        Kaikki ovat parhaita minunkin mielestäni!

        Hmm, jos yksi pitäisi poistaa niin hän selvästi olisi nro 8 (aasijalkainen). Ja jos vain yhden saisin, niin hän olisi ehdottomasti nro 3.


      • Anonyymi
        Heikkomieli kirjoitti:

        Hmm, jos yksi pitäisi poistaa niin hän selvästi olisi nro 8 (aasijalkainen). Ja jos vain yhden saisin, niin hän olisi ehdottomasti nro 3.

        Lisään, että nro 3 omaa heistä feminiinisimmän q-kulman (Q-angle) ja hänellä on hoikat nilkat. Minulle nro 6 on kokonaan pois kisasta, koska hänellä on suma tatuointi.


    • Anonyymi

      Ihan siinä missä reisiä katsoisin takamusta. Kaikki ovat laihoja ja heillä on reisivako, suurimmillaan semmoinen että siitä sopii lintu lentämään. Osalla jo luut törröttävä rumasti.
      Ensimmäimäiselle ääni.

      Tämä huomattavasti parempi
      https://m.media-amazon.com/images/I/71dyFenMhKL._AC_SY741_.jpg

      • Anonyymi

        Kas kun julkaisit oman kuvasi.


    • Anonyymi

      Ensimmäinen vasemmalta ehdottomasti. Tämä on sitten heteronaisen mielipide. Tuo miellyttää silmää, loput eivät niinkään.

    • Reisiparit erikseen, miksiköhän? 🧐... 🙂, en osaa oikein eritellä, kokonaisuuksina eniten viehättävät reunimmaiset kaunokaiset

      • Anonyymi

        Reisiparit erikseen siksi että tarkoituksenani on seuraavaksi kysyä kenellä heistä on parhaat reisien kiinnityskohdat.


    • Anonyymi

      Eka vasemmalta taitaa omata kiinteimmän reisitelineen, joten valitsen hänet. Kaikkihan nuo on kuitenkin loppujen lopuksi aika samasta puusta ja hoikassa lihassa.

    • Anonyymi

      Seiska ilman muuta. Reidet liittyvät lantioon juoheasti, toisin kuin 1-4.
      Ja pisteenä i:n päällä ihonväri.
      5 on vähän laskeutunut, 10 vaatii hirvenkaatoluvan, moni muu on vähän mulatti.

      • Anonyymi

        Rasistin pentu osaa jo kirjoittaa, ei uskoisi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Rasistin pentu osaa jo kirjoittaa, ei uskoisi.

        Se ei ollut ketjun aihe. Mikä on ongelmasi?


      • 𝖳𝖺𝗋𝗄𝗈𝗂𝗍𝖺𝗍𝗄𝗈 "𝗅𝖺𝗇𝗍𝗂𝗈𝗈𝗇 𝗃𝗈𝗎𝗁𝖾𝖺𝗌𝗍𝗂" 𝗌𝗂𝗍𝖺̈ 𝖾𝗍𝗍𝖺̈ 𝗌𝗎𝗈𝗋𝖺𝗌𝗍𝗂?

        𝖳𝗒𝗍𝗈̈𝗂𝗅𝗅𝖺̈ 𝗄𝗎𝗎𝗅𝗎𝗎 𝗈𝗅𝗅𝖺 𝗇𝗂𝗂𝗇 𝖾𝗍𝗍𝖺̈ 𝗌𝗎𝗈𝗋𝖺𝗌𝗌𝖺 𝗌𝖾𝗂𝗌𝗈𝖾𝗌𝗌𝖺𝖺𝗇 𝗋𝖾𝗂𝖽𝖾𝗍 𝗈𝗏𝖺𝗍 𝗁𝗂𝖾𝗆𝖺𝗇 𝗏𝗂𝗇𝗈𝗌𝗌𝖺, 𝗏-𝗄𝗂𝗋𝗃𝖺𝗂𝗆𝖾𝗇 𝗍𝖺𝗉𝖺𝖺𝗇. 𝖲𝗂𝗅𝗅𝗈𝗂𝗇 𝗉𝗈𝗅𝗏𝗂𝗌𝗌𝖺 𝗈𝗇 𝗊-𝗄𝗎𝗅𝗆𝖺, 𝗌𝖾 𝗈𝗇 𝗈𝗆𝗂𝗇𝖺𝗂𝗌𝗍𝖺 𝖿𝖾𝗆𝗂𝗇𝗂𝗂𝗇𝗂𝗅𝗅𝖾 𝗍𝗒𝗍𝗈̈𝗅𝗅𝖺̈, 𝖺𝗂𝗁𝖾𝗎𝗍𝗎𝗎 𝗌𝗂𝗂𝗍𝖺̈ 𝖾𝗍𝗍𝖺̈ 𝖾𝗅𝗂𝗆𝗂𝗌𝗍𝗈̈𝗇𝗌𝖺̈ 𝗆𝗎𝗈𝖽𝗈𝗌𝗍𝖺𝖺 𝖿𝖾𝗆𝗂𝗇𝗂𝗂𝗇𝗂𝗁𝗈𝗋𝗆𝗈𝗇𝗂𝖺 (𝖾𝗌𝗍𝗋𝗈𝗀𝖾𝖾𝗇𝗂) 𝗋𝗂𝗂𝗍𝗍𝖺̈𝗏𝖺̈𝗌𝗍𝗂.


    • Anonyymi

      Seitsemäs. Kauniin värinen iho ja upeat reidet.

    • Anonyymi

      Tiedä reisistä, mutta yhdelläkään ei ole hyvänmuotoista persettä?

      Normaalipainoisia näyttävät olevan, siitä pisteet.

      • Anonyymi

        Katsele sävaan niitä. Miehiä!


    • Ei mikään noista. Nuo kaikki on todella huonoja,surkeita, ihan sekundaa.

    • Anonyymi

      Huomasivatko herrat että tuo kuva suurenee paljon kookkaammaksi kun sitä klikkaa?

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      87
      1400
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      52
      997
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      374
      834
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      153
      804
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      717
    6. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      709
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      658
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      635
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      622
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      611
    Aihe