Vieläkö löytyy persuihin kannatusta täällä.

Ah hah haa ahhah haa

"Kirkko ajoi Vasemmistostakin vasemmalle" | HomoTynkkynen, Bergbom ja HomoVigelius (Podcast-klippi) - YouTube


https://www.youtube.com/watch?v=b8dCkH3_viE

Tämä viihdyttää minua hilpeästi.
13194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Häpeämättömän alhaista vaieta nyt.

Äänestä

Olette olmeja, 😹🐸🐸🐸

Äänestä
  • Kanveesiin lyöminen tuntuu hyvältä.
    Teeskentelette ettei mitään muka tapahtunut.
    Voimaannuttavaa 😼😼😼

    Äänestä

Kanveesiin lyöminen tuntuu hyvältä.
Teeskentelette ettei mitään muka tapahtunut.
Voimaannuttavaa 😼😼😼

Äänestä

Nuo ovat sellaisia homoja , joita vastaan minulla ei ole mitään .
Kun puhuvat asiaa niin se riittää minulle 👍

1Äänestä
  • Niiden mielestä olet bi

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Niiden mielestä olet bi

    bi seksuaaleista syntyy homot , älä laita sanoja toisten suuhun

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    bi seksuaaleista syntyy homot , älä laita sanoja toisten suuhun

    Vanhapasi tekivät sut biseksuaaliseksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Vanhapasi tekivät sut biseksuaaliseksi.

    Vanhempasi

    Äänestä

Kyseiset uskontokunnat katsovat olevansa demokraatisella valittuja kansanedustajia ylempiarvoisia joten ryhtyivät puuttumaan asiaan josta eivät perustuslain mukaan voi päättää. Tottakai pätemisen tarpeeseen on tehtävä jotain konkreettista, mutta eivät valitettavasti ehdottaneet olevansa valmiita kustantamaan maahanmuutosta aiheutuneita kuluja, vaan siitä vastuun ottakoon muut tahot.

Äänestä

Varmasti löytyy, mutta eivät kehtaa tunnustaa. Varsinkaan, kun pitää ampumisjuttujen takia olla hissukseen puolueessa, jonka puheenjohtaja on aiemman vastaavan tapahtuman yhteydessä kirjoitellut, että tulisi ruumiita, jos hänelle annettaisiin ase.

Äänestä
  • Uskovaiset sivuuttavat nämä suvereenisesti tietoisuudestaan.

    Äänestä

Tikutakut ovat harvinainen piristys Suomen poliittiseen elämään, vihdoinkin rehellistä puhetta asioista mitä muhii pinnan ja välillä jopa näyttäytyy varovaisesti - kuten eilen tapahtui.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ah hah haa ahhah haa

"Kirkko ajoi Vasemmistostakin vasemmalle" | HomoTynkkynen, Bergbom ja HomoVigelius (Podcast-klippi) - YouTube


https://www.youtube.com/watch?v=b8dCkH3_viE

Tämä viihdyttää minua hilpeästi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu