Voi kun sais sellaisen ihanan naisen, jolla on pitkät hiukset, aivan blondit. Naisen iho olisi myös kauniin vaalea ja silmät siniset.
Kasvot hänellä olisivat kauniit. Ripset pitkät ja tuuheat, silmät suuret ja huulet huulipunalla punatut ja pussattavan täyteläiset. Ihannenainen tykkääkin pussailla. Punaiset töröhuulet näyttävät kauniilta myös suihin ottaessa.
Kasvojen alla ovat rinnat, jotka ihanteellani ovat kookkaat ja kiinteät. Nännit niissä nöpöttävät houkuttelevasti ja niiden muoto näkyy hänen tiukkojen vaatteidensa läpi ihanasti. Ihannenaiseni ei arastele vartaloaan, vaan uskaltaa näyttää myös paljasta pintaa. Ja näyttääkin, etenkin viikonloppumenoissa. Hän tykkää muutenkin tiukoista mekoista. Kesällä hänellä on runsas valikoima sekä tiukkoja että kepeitä kukkamekkoja.
Ihanteen peppu on pyöreä ja mehukas. Tiukoissa housuissa sen persikkainen muoto näkyy selvästi. Hänen ruumiinkielensä on sellainen, että peppu korostuu ja sen kauniit muodot tulevat huomatuksi.
Ihannenainen harrastaa paitsi kauneudenhoitoa myös jotain luovaa harrastusta, kuten kirjoittaa ja maalata vesiväreillä lastenkirjoja. Hän on lapsi- ja eläinrakas, kiltti, huomaavainen ja ystävällinen. Tietystä turhamaisuudestaan huolimatta hänellä on myös seikkailunhalua, eikä hän kavahda joskus vaikeampiakaan olosuhteita esimerkiksi telttaretkellä.
Ihanne tykkää seksistä ja esimerkiksi mainituilla telttaretkillä ja kesäyön uinneilla sitä harrastetaan runsaasti. Makuuhuoneessa viihdytään muutenkin kuin nukkumassa. Hän on karvaton ja pimppi on ihanan pinkki ja söpö.
Viikonloppuisin joskus viinitellään, toisinaan istutaan kahvilassa, aika ajoin käydään matkoilla tai luontoretkillä. Vietetään hyvää aikaa yhdessä.
Ihannenainen
Anonyymi-ap
1
269
Vastaukset
- Anonyymi
Noh, unelmointi ei ole kiellettyä...
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3712888SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis662314Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781969Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis781646- 1401562
- 691179
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021039Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön264975Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li11968- 40844