proactive solution

Olen jo kauan miettiny tuon proactiven ostamista mutta kun se maksaa aika paljon. Onko kokemuksia tuotteesta, kun en viitsisi ostaa sitä jos se ei oikeesti toimi.
1695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

käy tsekkaa jippiin keskustelupalsta, siellä aiheesta muutama mielipide

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näppynaama kirjoitti:

Olen jo kauan miettiny tuon proactiven ostamista mutta kun se maksaa aika paljon. Onko kokemuksia tuotteesta, kun en viitsisi ostaa sitä jos se ei oikeesti toimi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu