Olet kyllä vanhettunut kovasti. Hiuksetkin harventuneet sivuilta. Kasvot jotenkin hyvin väsynneet. Kalpeat. Onko sulla joku sairaus?
Näin sut tänään mies
Anonyymi-ap
17390
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Tupakointi ja elämään kyllästyminen, ai niin ja kaipaus sitä yhtä kohtaan. Se jos mikä vanhentaa.
Särkyneen sydämmen syndroomaan voi kuulemma kuollakkin
Näin on minullekin käynyt
Nainen sivusta
Varmaan haluaa täällä puhua sairaudestaan
Olen vaan hiukan huolissani. Ikääkin kuitenkin jo on. Lantiokin näyttää hieman painuneen vinoon. Rintakehä kohoaa. Lihakset alkaa iän myötä kadota. Kädet on suuret. Liian laiha mies alkaa näyttää aika hurjalle. Vielä jos on pahantuulinen koko ajan.
Paljonko hänellä sitten on ikää? Missä näit?
Lihakset katoaa vain jos niitä ei treenata ja se voi tapahtua minkä ikäisenä tahansa, nopeastikin. Turha sanoa, että iän mukana tapahtuu asioita vääjäämättömästi.
Kyllä vanha on kuiva vaikka ois lihaksetkin. Gollageeni katoaa. Iho ohenee. Vääjäämättä. Rumaa
Proteiinit siirtyi leuankärkeen vaan.
Niin enpä taida enää kelvata.
Pervers
Saiko pillua?
En minä mitään vanhaa silsaista miestä huolis.
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
💋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://wbze.de/sexygirls?18380825
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Olisit käynyt Specsaversilla, niin ymmärtäisit katsoneesi silloin minua näyteikkunan läpi ja nähneesi oman kuvasi siinä luullen sitä minuksi, höpsö 😁
On juu, ihmisviha on diagnoosi
Minkähän näköinen sitte itte olet? Onko sulla joku pakkomielle arvostella ja udella? Terveysasiat eivät ole julkisia, tiedät sen hyvin. Luuletko vielä, että hän on sinusta kiinnostunut?