Kun keskustelen Tinderissä mätsini kanssa, miksi lähettämäni viestin vasemmalle puolelle ilmestyy joskus punainen huutomerkki? Mitä se tarkoittaa? Se ei siis ole mätsin laittama kommentti vaan joku sovelluksen tekemä juttu.
Punainen huutomerkki viestin vieressä?
11
2834
Vastaukset
Ehkä se on merkki, että sieltä kannattais poistuu. Siis lopullisesti.
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Joo, vitsi vitsi. Mutta enpä usko. Samalle mätsille lähettämiini viesteihin tulee joskus tuo merkki, joskus ei. Liittyykö se siihen onko hän lukenut ko. viestin?
- Anonyymi
Se waroittaa sinua jännämiehestä, mutta et tietenkään usko waroituksia.
- Anonyymi
Ei näköjään tule asiallista vastausta. Jos ette tiedä, niin voisitte sanoa että ette tiedä. Tai olla sanomatta yhtään mitään.
Teillä palstaprinsseillä on pakkomielle jännämiehiin. Ottakaa sellainen itsellenne kun niin kiinnostaa! Anonyymi kirjoitti:
Ei näköjään tule asiallista vastausta. Jos ette tiedä, niin voisitte sanoa että ette tiedä. Tai olla sanomatta yhtään mitään.
Teillä palstaprinsseillä on pakkomielle jännämiehiin. Ottakaa sellainen itsellenne kun niin kiinnostaa!Mikä tässä on nyt niin vakavaa.
- Anonyymi
Hän ei ole netissä. Mahdollinen huijaus tai ulkomaalainen tili. Ei suomen verkossa.
- Anonyymi
Aivan. Pian kertookin olevansa rikas miljonääri joka tarvitsee kymppitonnin lainaan.
- Anonyymi
Huutomerkki varoittaa jännämieheydestä eli lukuisat naiset on tehneet valituksia ylläpidolle miehen käyttäytymisestä.
- Anonyymi
Höpö höpö. Aloittaja kertoi että saman miehen viesteihin joskus ilmestyy punainen huutomerkki, joskus ei. Ko. mies on siis välillä jännämies ja välillä ei?
Olen tehnyt saman huomion. Minullakin on yksi mätsi jonka joihinkin viesteihin ilmestyy tuo punainen huutomerkki. Ko. miehellä on kuvatunnistus joten huijari hän ei ole, lisäksi hän on suomalainen. Ja tuskin mikään jännämies kun ikää on 65 vuotta. Minuakin kiinnostaisi tietää mitä tarkoittaa punainen huutomerkki.
Samaa mieltä aloittajan kanssa. En tajua miksi asialliseen kysymykseen pitää vastata soittamalla suutaan. Voi todellakin sanoa ettei tiedä (esim. minä en tiedä) tai olla vastaamatta. Mutta nämä ”kiltit kunnon tavikset” eli häijyt, kateelliset ja katkerat palstaprinssit eivät voi olla vittuilematta. On se kumma kun ”kiltit” miehet ovat niitä ilkeimpiä…
- Anonyymi
Eng.kielisellä sivustolla asiaa selvisi. On merkki siitä, että jokin lähettämäsi viesti ei mennyt lähtenyt tai mennyt perille. Selaa lähettämäsi viestit ko. matchille. Jokin viesteistä luultavasti merkattu ei lähteneeksi.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2812926Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka522313Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3481997- 1151733
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1081675Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121375- 661317
- 681253
- 581232
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl771181