Mä oon nähnyt monessa paikassa ne samat tyypit. Sen, joka on rento ja hauska, haluaa olla vitsiniekka. Sen, joka on hyvännäköinen ja menee sen avulla eteenpäin. Sen, joka on fiksu. Siis oikeesti fiksu. Ja sen hyvän tyypin, josta kaikki tykkää.
Mua ei ole koskaan kiinnostanut ne vitsiniekat. Teinistä asti he on lähinnä ärsyttänyt, parhaimmillaankin he on vaan... no hauskoja, eivät kiinnostavia. Mua ei hetkauta enää yhtään ne komeat. Oon nähnyt heitä liikaa.
Sä olit eniten kahta viimeistä. Sä oot fiksu ja kaikki tykkää susta. Mäkin. No, oot sä hyvännäköinenkin, mut et se naurettavan hyvännäköinen. Sillei sopivassa suhteessa komea ja persoonallisen näköinen.
Mä en usko, et enää koskaan ihastun. Vuoden jälkeenkin mä mietin vain sua. On ikävä.
K.
J-miehelle analyysiä
9
908
Vastaukset
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#18393313s
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞 - Anonyymi
Olen siis hauska, joten kerronpa sinulle vitsin. Miten olisi kolmen kimppa? Minä, sinä ja hän (=nymfomaani). On minullakin pimeä puoleni (eli kaksimieliset vitsit) 🙂. - sivusta. Sivusta siksi, koska eivät kaikki minusta pidä ihmisenä. Osa jopa vihaa, ja syvästi. Se on kumminkin ihan fine koska se kertoo siitä että minulla on olemassa oma persoonani. Siinähän vihaavat keitä huvittaa asennoitua niin, ei kiinnosta.
- Anonyymi
En tiedä kuka K tässä nyt juttelee mut se en oo minä K 😁
- Anonyymi
Jotain tuollaista olen kuullut minusta sanottavan joskus. Olen pyörinyt siellä paikassa vähän joka puolella. Liittyykö työpaikkaan lyhyt kirjainnumeroyhdistelmä
- Anonyymi
Liittyy
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Liittyy
Työpaikkana Tyks? Vaikka sielläkin töissä muutama sata ihmistä eri aloilta, niin ei ihan heti paljasta ketään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Työpaikkana Tyks? Vaikka sielläkin töissä muutama sata ihmistä eri aloilta, niin ei ihan heti paljasta ketään.
Mikä numero Yksissä on? Kyse oli kirjain- numeroyhdistelmästä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä numero Yksissä on? Kyse oli kirjain- numeroyhdistelmästä.
Voiko kohteliaasti ihmetellä ihmisten lukutaitoa nykypäivänä... Ei itse Tyks sanassa tai siitä muodostuvasta sanaletkassa olekaan. Hyvä huomio.
Siihen liittyy kyllä vahvasti kirjainnumeroyhdistelmät. Kuten vaikka talo, osasto ja kerros. Esim AA6. Tässä on syytä kiinnittää erityistä huomiota sanaan: Liittyy. Minkä ilmeisesti jätit huomiotta aikaisemmin, ja sen sijaan päätit kirjoittaa huonon ja menestymättömän pätemisyrityksen asiaan mikä ei todennäköisesti edes sinun elämääsi vaikuta tai kosketa niin yhtään mitenkään.
- Anonyymi
Voi K, ❤️
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",114056Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1423587Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/922243Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1421893- 1321866
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee371799Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1141482- 1381415
"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551216Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1641155