Osaisko joku tunnistaa biisin?tärkeetä!

"Jos on väsynyt vieteri sydämen, beibi mä korjaan sen, jos sun rattais on ruostetta kyynelten... kello rakkauden ei käy tikitellen"

Biisi on miehen laulama, ei ehkä aivan uusi.

Olisin todella kiitollinen vastauksesta :)
2365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Biisin esittäjä vois olla Martin Ilmoni ja laulun nimi beibi mä korjaan...
löytyy ainakin bonuscd-2:lta...

Äänestä
  • Tuohon se on....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sydän kirjoitti:

"Jos on väsynyt vieteri sydämen, beibi mä korjaan sen, jos sun rattais on ruostetta kyynelten... kello rakkauden ei käy tikitellen"

Biisi on miehen laulama, ei ehkä aivan uusi.

Olisin todella kiitollinen vastauksesta :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu