Nainen ihanin...Pakko keskustella

Miten saamme potkun alkuun ja eteenpäin?
6310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Soita vaikka mulle

Äänestä
  • Tai viesti
    Nainen sivusta kommentoi

    Äänestä

Olisi niin paljon puhuttavaa varmaan puolin ja toisin...Nainen Sinulle

Äänestä

Onko tässä vihje, jos on..Niin potkaise se tännepäin. Olen odottanut sitä.

Äänestä

Pallo on edessäni ja maaliin tähtään...Hurrikaani edessä mutta voitettavissa. Auttaisitko hieman niin tulen ja otan Sinut

Äänestä

Hyvän makuinen kirjoitus 😄

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten saamme potkun alkuun ja eteenpäin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu