Vapaa paljastustoimittaja Paavola kuollut?

Eliitin piikki lihassa, ei kavahtanut paljastaa totuuksia - tappoiko eliitti?

https://x.com/JoukoPiho/status/1792681468042346516
7227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Oliko Tiedonantajan tähtireportteri?

Äänestä
  • Vai Kansan Uutiset?

    Äänestä

Niinhän ne toimivat Omistavat lukkoliikeet tainnuttavat kaasulla postiluukusta ja sitten täytetään tarpeet ja poistutaan.

Äänestä

Kuka Paavola?

Äänestä

persuja ei kiinnosta vaikka suomalaisia kuolee...

Äänestä
  • persut vaikenee ja salailee

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    persut vaikenee ja salailee

    ja estää viestit...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eliitin piikki lihassa, ei kavahtanut paljastaa totuuksia - tappoiko eliitti?

https://x.com/JoukoPiho/status/1792681468042346516

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu