Persupuolue sen kuin kasvaa koko ajan. Nyt saatiin reilusti lisää keskipituutta, kun ministeri Tavio otti upean, 10 cm pidemmän Erikan puolisoksensa.
https://www.ts.fi/uutiset/6338475
https://www.ts.fi/uutiset/6338475
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ville Tavio meni naimisiin Erika Tavion kanssa. Siis toinen Tavio-sukuun kuuluva mies lienee jo kierroksessa, koska Erikan tyttönimi on Veltheim.
SDP:n ÄnkyräVasemmiston Punikki-Kommunisti - Ei Osaa Lukea Oikein !
Heeeeeh heheheh heee
Vielä kun saisi tupeen kuten Maurilla.
Mauri onkin VasemmistoKEPUn meppi ja sillä ei tukka enää kasva.
Mauri on täydellinen esimerkki siitä, miten tyylikkäästi ja itsevarmasti voi kuljettaa taskussaan tupeen.
Ville sai kolme kappaletta Tavio-sukunimellä olevaa poikaa kaupan päälle. Kätevää Villelle, kun kaikilla on samat sukunimet, vaikka isät onkin jostain ihan muualta.-
Miettii incel vasuri.
Elikkä Ville Tavio ei tehnyt vaalipeliä avioliittoon menollaan!
Paljon onnea Avioliittoon!
Jenni ja Sauli kauan hinkkasivat ja saivat vaalivauvan!
Siitä miten kaikki tapahtui ei ole kerrottu!
He ovat kaikintavoin todella vastemielinne pariskunta!
Jenni on edelleen ihan kuosissaan oleva nainen. Kiltin ttimäinen toki, kuten aina.
Nuorenparin alkuaikojen lehtikuvissa Jenni vielä puristeli Saulia persiistä. On tainnut Jennin tohtoriväitöksen jälkeen tällaiset lihalliset touhut vähentyä.