Hyvä geeli selkäkipuun?

Olen käyttänyt Mobilattia Auttaa vähän. Voltare ei auta mitään? Onko joku löytänyt hyvän selkäkipugeelin.?
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä käytä kipugeelejä koska ne ovat haitallisia ympäristölle! Lue netistä!

Äänestä

Itse en halua käyttää Mobilatia sen pahan hajun takia. Minulla oli paha selkäydinahtauma ( spinaalistenoosi) korona-aikaan. Selkäkipuja pahemmat olivat alaraajojen kivut, aivan sietämättömät. Kävely ei enää juurikaan onnistunut. En saa käyttää muuta kipulääkettä kuin Panadolia. Se ei auttanut minulle mitään. Ainoa lääke joka auttoi vähän, oli Voltaren. Sain sen avulla nukutuksi joten kuten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen käyttänyt Mobilattia Auttaa vähän. Voltare ei auta mitään? Onko joku löytänyt hyvän selkäkipugeelin.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu