EU uhkaa Italiaa oikeusvaltiomenettelyllä Komissaari

Myös Slovakiassa tilanne on huolestuttava

https://urly.fi/3y7V

Onko tämä EU lopun alkua?
2137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Italia ei ole Kreikka!

Italiassa asuu yli 60 miljoonaa asukasta!
Italia on iso myös pinta-alaltaan!

Äänestä

Eli valehtelevat propagandatoimittajat ovatkin eun asialla kun eu nyt suuttuu valheiden levittäjien estämisestä.
Mä koko ajan luulin että valehtelijat ovat usan asialla mutta toki onhan ennustettu että rooman petovalta nousee jälleen joten eussahan sen täytyy sitten olla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Myös Slovakiassa tilanne on huolestuttava

https://urly.fi/3y7V

Onko tämä EU lopun alkua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu