Juhannusneito on ihanin asia maailmassa.
Ihannejuhannusneidolla on valkoinen mekko ja kukkaseppele päässä. Seppele voi olla luonnonkukista tai kaupasta ostettu tekokukkaseppele. Se on kuitenkin oltava. Valkoisen mekon voi korvata jollain muulla kesäisellä mekolla tai topilla ja hameella. Kukkakuviot ja vaikka leopardinnahkakuvio toimivat.
Ihana juhannusneito juo siideriä tai roseviiniä. Hän on hiprakassa ja iloinen. Illan edetessä humala lisääntyy.
Juhannusneito tykkää tykkää tanssimisesta. Ja uimisesta. Jossain vaiheessa iltaa hän käy alastonuinnilla juhannusneito-ystäviensä kanssa.
Juhannusneito on luonteeltaan viekoitteleva ja rakastaa rakastamista. Alastonuinnilla ja pussailee muiden neitokaveriensa kanssa. Tarpeeksi humalassa neidot suutelevat toistensa rintoja. Juhannusneito on naisellinen, seksuaalinen nainen, joka ei pihtaile vaan uskaltaa olla rohkea.
Juhannukseen kuuluvat juhannustaiat, jotka juhannusneito haluaa tehdä joka vuosi. Joihinkin taikoihin liittyy alastomuutta.
Hänellä on keskisuuret tai suuret rinnat, joita mekko tuo esiin ja korostaa. Neidolla on muotoja, mutta hän ei ole varsinaisesti lihava. Vatsa pömpöttää hiukan siiderinjuonnista. Juhannusneito tykkää siitä, että häntä hyväillään, eikä kainostele liikaa julkisissakaan paikoissa.
Juhannusneito on ihana.
Ihanteellinen juhannusneito.
Anonyymi-ap
2
235
Vastaukset
- Anonyymi
Ätmin fantasia. 💦
- Anonyymi
Kaipa ätmikin voi tykätä juhannusneidosta. Kuka tahansa saa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1836513Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto945432Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost173772Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1233397Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT2323237Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat832381Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku32125Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191726Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val471709Läppärit kahviloissa
Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi441449