Ihanteellinen juhannusneito.

Anonyymi-ap

Juhannusneito on ihanin asia maailmassa.

Ihannejuhannusneidolla on valkoinen mekko ja kukkaseppele päässä. Seppele voi olla luonnonkukista tai kaupasta ostettu tekokukkaseppele. Se on kuitenkin oltava. Valkoisen mekon voi korvata jollain muulla kesäisellä mekolla tai topilla ja hameella. Kukkakuviot ja vaikka leopardinnahkakuvio toimivat.

Ihana juhannusneito juo siideriä tai roseviiniä. Hän on hiprakassa ja iloinen. Illan edetessä humala lisääntyy.

Juhannusneito tykkää tykkää tanssimisesta. Ja uimisesta. Jossain vaiheessa iltaa hän käy alastonuinnilla juhannusneito-ystäviensä kanssa.

Juhannusneito on luonteeltaan viekoitteleva ja rakastaa rakastamista. Alastonuinnilla ja pussailee muiden neitokaveriensa kanssa. Tarpeeksi humalassa neidot suutelevat toistensa rintoja. Juhannusneito on naisellinen, seksuaalinen nainen, joka ei pihtaile vaan uskaltaa olla rohkea.

Juhannukseen kuuluvat juhannustaiat, jotka juhannusneito haluaa tehdä joka vuosi. Joihinkin taikoihin liittyy alastomuutta.

Hänellä on keskisuuret tai suuret rinnat, joita mekko tuo esiin ja korostaa. Neidolla on muotoja, mutta hän ei ole varsinaisesti lihava. Vatsa pömpöttää hiukan siiderinjuonnista. Juhannusneito tykkää siitä, että häntä hyväillään, eikä kainostele liikaa julkisissakaan paikoissa.

Juhannusneito on ihana.

2

202

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ätmin fantasia. 💦

      • Anonyymi

        Kaipa ätmikin voi tykätä juhannusneidosta. Kuka tahansa saa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      53
      2325
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      27
      1354
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      87
      1106
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      55
      1062
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      174
      1026
    6. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      12
      941
    7. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      88
      914
    8. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      903
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      843
    10. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      833
    Aihe