Oikeastaan ihan sama mitä käy.

Anonyymi-ap

Nyt on 2 vaihtoehtoa ja kumpikin on hyvä. 😀

3

241

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LoL xD ..tuskin tajuatkaan miten huvittavaa tuo on.. :D ..tuskin edes alkaa sellaisia suhteita, joissa sitä toista ei pidetä hyvänä..eikä se mikään totuus olekaan, mielipide vain..siis senhetkinen. Parisuhde on teoriassa törkeen simppeli juttu..käytäntö tyrmää sen..jatkuvasti tulee uusia muuttujia kuvioihin..

      • Anonyymi

        Olen kyllä huomannut, että ensimmäisenä ihmisillä on mielessä parisuhde.
        Kuulemmahan miehet ajattelee sitä joka 5s sekunti.
        Mutta nyt oli kyseessä asunto. Minulla on 2 vaihtoehtoa, missä asun jatkossa.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Olen kyllä huomannut, että ensimmäisenä ihmisillä on mielessä parisuhde.
        Kuulemmahan miehet ajattelee sitä joka 5s sekunti.
        Mutta nyt oli kyseessä asunto. Minulla on 2 vaihtoehtoa, missä asun jatkossa.

        Vaikuttaa hyvin selkeästi ettet ole ikinä ollut oikeasti rakastunut..ikävää.. ..mä en ole ikinä jahdannut ketään naista sen pilden vuoksi…tietty joskus on ollut vaan sitä panemista ellei nainen ole halunnut parempaa.. ..totuus on, että tunteminen ja tunteet ovat se kirsikka seksissäkin..niin sanotusti täydellistävät sen, vaikkakaan täydellisyyttä ei ole edes olemassa.. ..kaikissa parisuhteissani on ollut törkeän hyvä seksi..hieman erilaista jokaisen kanssa, mutta erittäinkin hyvää silti..ja kaikki olleet oikeita orgasmikoneita..se on useinkin ongelma naisille, mutta ei minun suhteissani.. ..en väitä olevani hyvä seksissä..kukaan ei voi sanoa niin, koska se on kaikkien osallistujien yhteinen tulos..siksi huvittaa kun joku vinkuu huonosta panosta..tarkoittaa tietenkin sitä toista, mutta käytännössä tarkoittaa hänen itsensä olleen ihan paska.. xD ..tietty tekninen osaaminenkin vaikuttaa, mutta mitättömän vähän. Aivot ovat joka ainoan ihmisen seksikkäin ruumiinosa..valitettavan vaikeaa vain käyttää niitä oikein..onnistuu hyvin harvoilta..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      151
      10954
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5230
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2443
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2143
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1711
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1554
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      30
      1241
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1176
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      935
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      892
    Aihe