Oikeastaan ihan sama mitä käy.

Anonyymi-ap

Nyt on 2 vaihtoehtoa ja kumpikin on hyvä. 😀

3

295

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LoL xD ..tuskin tajuatkaan miten huvittavaa tuo on.. :D ..tuskin edes alkaa sellaisia suhteita, joissa sitä toista ei pidetä hyvänä..eikä se mikään totuus olekaan, mielipide vain..siis senhetkinen. Parisuhde on teoriassa törkeen simppeli juttu..käytäntö tyrmää sen..jatkuvasti tulee uusia muuttujia kuvioihin..

      • Anonyymi

        Olen kyllä huomannut, että ensimmäisenä ihmisillä on mielessä parisuhde.
        Kuulemmahan miehet ajattelee sitä joka 5s sekunti.
        Mutta nyt oli kyseessä asunto. Minulla on 2 vaihtoehtoa, missä asun jatkossa.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Olen kyllä huomannut, että ensimmäisenä ihmisillä on mielessä parisuhde.
        Kuulemmahan miehet ajattelee sitä joka 5s sekunti.
        Mutta nyt oli kyseessä asunto. Minulla on 2 vaihtoehtoa, missä asun jatkossa.

        Vaikuttaa hyvin selkeästi ettet ole ikinä ollut oikeasti rakastunut..ikävää.. ..mä en ole ikinä jahdannut ketään naista sen pilden vuoksi…tietty joskus on ollut vaan sitä panemista ellei nainen ole halunnut parempaa.. ..totuus on, että tunteminen ja tunteet ovat se kirsikka seksissäkin..niin sanotusti täydellistävät sen, vaikkakaan täydellisyyttä ei ole edes olemassa.. ..kaikissa parisuhteissani on ollut törkeän hyvä seksi..hieman erilaista jokaisen kanssa, mutta erittäinkin hyvää silti..ja kaikki olleet oikeita orgasmikoneita..se on useinkin ongelma naisille, mutta ei minun suhteissani.. ..en väitä olevani hyvä seksissä..kukaan ei voi sanoa niin, koska se on kaikkien osallistujien yhteinen tulos..siksi huvittaa kun joku vinkuu huonosta panosta..tarkoittaa tietenkin sitä toista, mutta käytännössä tarkoittaa hänen itsensä olleen ihan paska.. xD ..tietty tekninen osaaminenkin vaikuttaa, mutta mitättömän vähän. Aivot ovat joka ainoan ihmisen seksikkäin ruumiinosa..valitettavan vaikeaa vain käyttää niitä oikein..onnistuu hyvin harvoilta..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      52
      4407
    2. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      112
      4236
    3. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      43
      4130
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      69
      3978
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3404
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      67
      3289
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      152
      3261
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1602
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1531
    10. Jos sulla ei olis ollut tunteita

      Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?
      Ikävä
      129
      1150
    Aihe