Ostan Temulta ja sheiniltä ja xtran tuotteita

Näin pärjään pienillä tuloilla. ja jos joku minua haukkuu so what. Kerran täältä kuollaan jokainen.
4182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Samaa mieltä, jokaisella oikeus käyttä niitä palveluita joita haluaa, joihin on varaa ja siinä ei ole kellään mitään urputtamista.

Itese teen joka asiassa niin kuin itse haluan, minuun ei kukaan pysty vaikuttamaan millään tavalla.

Äänestä
  • Eikö sinuun vaikuta edes nämä punavihersokeat välikysymyksen tekijät.
    Tai ne elokapinan ylväät yritykset tukkia liikenne jossakin etelärannikolla.

    Äänestä

Jää ryyppäämiseen &eläkeläislottoon enemmän kun muu kulutus on minimaalista.

Äänestä

Vieläkö ylihinnoiteltujen liikkeiden kassavirrat takkuaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Näin pärjään pienillä tuloilla. ja jos joku minua haukkuu so what. Kerran täältä kuollaan jokainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu