Minä olen jo miettinyt että olenko hullu vai mikä kun mietin tämmöstä joten olen hullu
Miten miehen saisi kitnapattua
7
541
Vastaukset
- Anonyymi
Puhu fiksuja, synnytä häneen lämmin ja luottamusta synnyttävä side. Tee itsestäsi tavoittelemisen arvoinen (epäitsekäs toiminta)? Aisti hyviä asioita hänessä, tuo niitä julki hänelle? Sen jälkeen voi olla helpompi saada hänet viihtymään seurassasi? Silloin ei tarvi miettiä mitään kidnappauksia vaan voit keskittyä nauttimaan aikaan saannoksistasi ja siitä, että hän viihtyy seurassasi?
- Anonyymi
Miten olisi jos teet hänelle selväksi että pidät hänestä, sillä tavalla pehmeästi ettei miesparka järkyty liiaksi kokemastaan huomionosoituksesta. Käytännön tasolla tapahtuvaan kidnappaukseen en lähde neuvoja jakelemaan :D
- Anonyymi
Olet vain hauska ja annat miehen löytää polku luoksesi.
- Anonyymi
Eiköhän se nykypäivänä toimi samalla lailla kuin siinä Mel Brooksin elokuvassa. Maailman historia tai jotain sinne päin.
Asioiden ajattelemin ja asioiden tekeminen on kaksi eri asiaa. Kyllä sitä kaikkea saa pohdiskella ilman hullun leimaa, kunhan ei lähde kaikkia ajatuksia toteuttamaan.
- Anonyymi
Jos mies on jo saanut vuosien vaikutelman sinusta, niin unohdat vain koko jutun.
Siirry paremmille kalavesille.- Anonyymi
Äläs ny hulluja kirjoittele. Luotettavimmat ovat yleensä niitä varovaisempia näissä asioissa ja jos sellainen johtaa hyvään lopulta? Sellainen suhde voi kestää kovempia sattumuksia, kuin joku illan säätö tai vastaava.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p325012Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2404844Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1574796Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1204593Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil183710Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192374Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32158- 661697
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill241634- 2041353