Juntti ääliöestö.

Anonyymi-ap

Muka omasta mielestään ĵärkevää kirjoittavat maalaiset umpitynnyrissä kasvaneet kiljuvat mìtään muuta asiaa huomioon ottamatta.

Oletteko tavanneet sellaista umpivajakki persua? Kerran näin sellsisen villiintyneen paskiaisen ja poliisi veikin olion löytöeläin taloon.

>simiti<

1

177

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Se että asuu muualla kuin pääkaupunkiseudulla ja äänestää puoluetta joka omasta mielestään ajaa parhaiten hänen tai muiden suomalaisten etuja ei kai itsestään tee hänestä kovin tyhmää ? Mutta provohan tuo aloitus tietenkin on ja purat vain pahaa oloasi. Joten koita pärjätä ja jaksa uskoa parempaan

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      75
      4321
    2. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      107
      4050
    3. Surullista

      Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa
      Ikävä
      58
      2517
    4. Muuttunut käytös

      Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?
      Ikävä
      67
      2377
    5. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      145
      2370
    6. 132
      2077
    7. Väkeä oli liikkeellä

      Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik
      Ähtäri
      42
      2077
    8. Oliko kiihkeä

      ensimmäinen yö?
      Ikävä
      49
      1949
    9. Kummallista

      Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?
      Sinkut
      54
      1718
    10. Miltä meidän

      Riidat näyttäisi ja mistä niitä voisi tulla?
      Ikävä
      61
      1710
    Aihe