Omatko haluavat Trumpin hengiltä ?

Trumppia ampunut henkilö kuului samaan puolueeseen kuin Trump. Eli kävikö Trumpille vanhanaikaisesti ja ”omat koirat purivat” ?
398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomessa Persut käyttävät saksia. Amerikassa ,missä kaikki tehdään tietysti isosti , niin siellä tartutaan aseeseen.

Äänestä

Turvamiehet olivat totaalisia amatöörejä ja varustettu huonoin asein. Ampuivat ampujaa umpimähkään. Ammattilaiset olisivat saaneet sen kiinni elävänä.

Äänestä

Republikaaneihin mahtuu ääripään hörhöjä kuten persuihin Suomessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Trumppia ampunut henkilö kuului samaan puolueeseen kuin Trump. Eli kävikö Trumpille vanhanaikaisesti ja ”omat koirat purivat” ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu