Vauhtiajotkin voisi muuttaa nimensä

Avaruusjuomingiksi...ei enää mitään tekemistä ajojen kanssa. Tärkeintä on hillua hulluna humalassa. Sateista viikonloppua luvassa.
5233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Juu eipä siellä auto aja kun parkkiin. olisko Parkki&känni race and rock.

Äänestä

Jää tänävuonna väliin nämä juhlat törkyhintojen takia.

Äänestä

Oli näköjään kaupassa nakit tarjouksessa

Äänestä

Vauhtiajot iliman vauhtiajoja.

Äänestä

Yleensä tässä tapahtumassa pyörii paljon ylensyöneitä ja siiderissä ja kaljassa marinoituja mammuttimaisen kokoisia mätisäkkejä, jotka yleensä tappelevat keskellä seinäjoen toria löylykauhojen kanssa kuolemaan asti tai naida napauttelevat laardit laulaen ja nahka naukuen pitkin pusikoita illan hämärtyessä. Siitä johtuu se uskomaton ulina ja pörinä vauhtiajojen aikana. Räiskettä ja pauketta luvassa kun hikinen laardi laulaa mätisäkkien kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Avaruusjuomingiksi...ei enää mitään tekemistä ajojen kanssa. Tärkeintä on hillua hulluna humalassa. Sateista viikonloppua luvassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu