1 korkeastikoulutettu ja erittäin varakas ja sijoittaja ja työnantaja ja on menevä supliikki mies ja puhuu järkevää korkeastikoulutettua ja viisaita ja matkustelee paöjon ja ulkomailla ja kotimaassa tekee jänniä asioita ja osaa bilettää kokaiinia bileissä ja rahaa on ja sitä tulee lisää 2 mies on duunari sil ei oo rahaa ja eikä rahaa tule ja ei osaa puhua vähän tyhmä ja yksoikoinenkin mutta komea ja tosi kiva ja mukava ei tee jänniä asioita on tylsä mutta luotettava ja uskollinen ja viihtyy kotona mökillä kanssasi ja olet sen ainoa ja paras kaveri ei osaa mitään paitsi osaa antaa sinulle paljon ja usein kielihoitoja eli aina kun haluat ja tarvit
Nainen kumman miehen ottaisit itsellesi
Anonyymi-ap
22313
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
En kumpaakaan.
No kyllä esim koska toisesta tyypistä ei ollut mitään muuta tietoa kuin että pepe maistuu
Älä välis ala taas jankuttaa että väärin vastattu idioottikyselyysi.
En tokikaan ole tämä välis, nauratti vaan nämä surkuhupaisat karikatyyrit, mutta ei rule toistumaan
Väliksen perin rajoittuneen maailmankuvan mukaan hänen kyselyihinsä on oikea ja väärä vastaus 😂
Varsinkin nro 2 ällöttää, ei missään tapauksessa. Voit antaa kielihoitoja itsellesi.
En huolisi minäkään kumpaakaan. Molemmissa on ihan liikaa huonoja ominaisuuksia.
Eipä ole vastaukseni muuttunut kaikista aiemmista samasanaisista kyselyistä; ei kiinnosta supliikki jännämies eikä pösilö ”ätmi”.
Eikös tuo 2 olekaan suuhygienisti? Olin juuri aikeissa antaa mahdollisuuden.
Kyllä hänestä voisi saada kurssittamalla jotain kotitarpeiksi.
Jos hän osaa lukea, pystyy hän mihin vain.
Voihan hänellä olla jokin kiva harrastus; perhojen sidonta, ukulelen soitto, kaalin kasvatus, savustuksen tsitaja, jyrsijä, ties mitä.
Tarvitseeko nykyisin korostaa "korkeasti koulutettu" vai olisiko korkeasti koukutettu.
Koulutustasohan on nykyään melko korkea kaikilla.
Kokapöllyinen ei kiinnostaisi yhtään.
Vilma
Mut jauhojengiläinen sinustakin tulis ja tekisitte jänniä asioita ja jännä elämä on äksönii ja bilettä
18:11
Äksönii joo. Pyrstö edellä puuhun ja hei mä osaan lentää.
Vilma
Noista ton uskollisen parhaan kaverin tietty 🥰
Aika kiva vastaus jokainen hakee uskollista ja kivaa parasta kaveriaan
Sen kanssa on kiva tehdä kaikkee
Niin ois...
Millään muulla olekaan väliä oikestaan.
Niin ja kumpikin huolehtii toisistaan ja kumpikin rakastaa toisiaan niin he ovat parhaimmat kaverit pussaus kaverit
Se oiskin ihanaa mutta pelkkää unelmaa ja toive unta kuitenkin.
Rauhallisen vanhemman ja varakkaan tosimiehen?
Näinkö on?
Toi duunari, jolla on älyä ja on sillä rahaakin, koska älyllä se on osannu säästää.😅
Jaa ... duunareitahan nuo ovat olleet, mutta koulutettuja. Valtaosa korkeakoulutetuista on ihan vaan tavallisia duunareita, eivätkä he puhu mitään sen ihmeempää kieltä kuin muukaan osa kansasta tai ole yhtään sen jännempiä kuin kukaan muukaan. Sä Välis ilmeisesti luulet, että korkeakoulut on kovinkin jänniä ja mielenkiintoisia paikkoja. Kovastipa yllättyisin miten tavallista ja epäjännää niissä on ja sakki niissä myös on pääosin pikemmin tylsää kuin jännää. 😂
Valitsisin näiden kahden kaverin. Sen hiljaisen älykön, joka seisoo taka-alalla ja katselee nolona hölmöjen kavereidensa touhuja.
Kävisin moikkaamassa ja juttelemassa mukavia. ☺️