Souri puolustaa Harrisin naurukohtauksia.

Kamalahan saa tahdostaan riippumattomia naurukohtauksia jotka ova Katariina Sourin mielestä ihan ok. Minusta asia on juuri päinvastoin.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/8001887c-cd77-488e-b617-b39f1e2860e8
392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihmeellistä jutussa on se, vasemmistomedia kampanjoi Suomessa kamala Harrisin puolesta. Suomalaisetko valitsee pressan usaaan?

Äänestä

Yrmeä trumpin naama 🤮

Äänestä

Kaikki ovat "asiantuntijoita",,, kuten tämmöinen Sourikin jos asioita häneltä kysytään. Suomelleko jenkkilän presidenttiä valitaan ja onko valintakriteereistä suurimmasta päästä se päästääkö ehdokas suustaan naurunremakoita? Voi kansan murheita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kamalahan saa tahdostaan riippumattomia naurukohtauksia jotka ova Katariina Sourin mielestä ihan ok. Minusta asia on juuri päinvastoin.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/8001887c-cd77-488e-b617-b39f1e2860e8

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu