Onko mitenkään mahdollista, että paperimiehet pääsisi töihin juhannuksena 05.
juhannus 05
joko töihin
111061
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Onko ne sinne nyt änkeemässä?
vastaus löytyy. Hei haloo.....
vituttaa jo lakkoilu
Sitä laatuaikaa!
Töihin? Miksi ihmeessä? Eikö se laatu-aika nyt kelpaakkaan? Älä nyt jo ala hermostua, sen laatu-ajan määrä kasvaa aika monelle teistä lähivuosina..
Ei todellakaan.Sairausloma iskee joka vitun jussi ja joulu seuraavat 30 vuotta.Kuka maksaa?????????????????????????????
BUBUBUBUBUBHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
taas on erinomaisia perusteluja sairaslomakarenssille. Se on vasta täällä paljastunut, miten moraalitonta paperimiesten ja näämmä myös siivoojien touhu on.
VITUTTAA? Kahden päivän karenssi puristeleekin tooooooooooooosi paljon kahden VIIKON sairastumisessa.
Sitä saa mitä tilaa.Niin se vaan elämässä menee useasti.
mahdotonta ymmärtää, että ihminen voi toimia muutenkin kuin kateuden tai vitutuksen voimalla. Karenssi vähensi Ruotsissa ratkaisevasti poissaoloja ja tekisi sitä myös Suomessa. Minä muuten olen eläkkeellä ja krapulapoissaolot eivät enää kosle minua.
Siis mistä tuollaista tietoa olet Ruotsin osalta saanut? Ainakaan se ei ole jäänyt kovin pitkäaikaiseksi ilmiöksi.
http://www.tekniikkatalous.fi/doc.ot?f_id=745344
Millon olet kuullu että paperimies tekis töitä juhannuksena? Tai siis istus paperikoneen vieressä juhannuksena..