Tarinoita ensirakkaudesta

Olisi kiva kuulla tarinoita ensirakkaudesta, varsinkin pojilta. Tuolla seksi-puolella on novellipalsta ja olisi kiva, jos suhteet-puolella olisi samanlainen.

Nyt pojat: Avatkaa sydämmenne ja kirjoittakaa tarina ensirakkaudestanne!

T:Tyttönen
6512
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kun minä olin kerran tansseissa, ja siellä ulkopuolella
sen talon, tapasin nuoren 16v tytön, ja minulla oli aina sellainen
toivo että voisin löytää tytön, jonka kanssa voisin mennä puhtaasti
naimisiin. Ja niin minä aloin seurustelemaan tämän
tytön kanssa jonka löysin ulkopuolelta tanssipaikan.
Ja sitten minä huomasin että minä "pihkaannuin" häneen, ja hän minuun.
Ja sitten minulle tuli kova halu päästä rakastelemaan oikein kunnolla.
Mutta en voinut sillä periaatteeni oli päästä puhtaasti naimisiin.
Ja niin ehdotin että mentäs kihloihin, ja hän suostui, mutta kun oli
ala-ikäinen, niin oli pakko kysyä tytön Isältä ja Äidiltä.
Ja he molemmat olivat sitä mieltä, että tämä tyttöhän on lapsi vielä.
Mutta lopulta suostuivat.
Ja sitten me menimme kihloihin, ja sitten minä ajattelin. ja tyttökin
ajatteli, että kihla aika on koe aika, toimiiko "Vehkeet". Ja niin me
menimme joen rantaan rakastelemaan. Ja siinä kauniina kesäpäivänä
me rakastelimme niin kovasti, että emme voineet hillitä itseämme,
vaan tyttö huohotti, ja minä huohotin ja aloimme kokeilemaan "vehkeitä"
ja ne sopivat hyvin yhteen, ja samalla me suutelimme ja nautimme
tavattomasti, ja sitten me kumpikin saimme sen, täydellisen tyydytyksen
ja tyttö sanoi minulle senjälkeen, että ei hän tiennyt että tällaista
on olemassakaan, ihan huuleni turposivat siinä kun sain sen tyydytyksen.
Ja sitten oli vehkeet kokeiltu, ja ne sopivat hyvin yhteen, ja sitten
kirkkoherran luokse kuulutukseen, ja sitten häät ja siitä tuli onnellinen
avioliitto.

Äänestä

Eikö kukaan uskalla kertoa?

Äänestä
  • me naiset näyttäisimme miehille mallia ensirakkaudesta kertomiseen..? =) =)

    Äänestä

  • *hih* kirjoitti:

    me naiset näyttäisimme miehille mallia ensirakkaudesta kertomiseen..? =) =)

    Kuullostaa hyvältä

    Äänestä

  • Liisa kirjoitti:

    Kuullostaa hyvältä

    No naiset! antaa tulla.
    Miten ensirakkaus alkoi toimia naisen sydämessä.
    Minkälaisia tunteita, se nostatti?
    Ei naisella ainakaan mitään seksitunteita tule.
    Mutta ehkä sydämen kuvat lähti lentelemään?
    Vai tuliko mieleen että voi kun pääsis tuon pojan
    kansa sänkyyn.
    Mitä naisten sydämessä liikkuu kun rakastuu?
    Kertokaa.

    Äänestä

kirjoittaisin kyllä, mutta ensirakkauteni ahdistaa ja masentaa mua aina kun sitä ajattelen, siitä seuraava Rakkaus ei... olen siis onnellisessa Rakkaussuhteessa

siitäpä voinkin kertoa lyhyesti...
kun tapasimme (netissä) :) molemmat olivat chattaamassa ihan vain huvikseen, emme kumpikaan etsineet mitään seuraa, emme edes uutta ystävyyssuhdetta... huomasimme kuitenkin että tulimme hyvin juttuun ja vaihdoimme mailiosoitteita... mailailimme melkein päivittäin ja chattailimme myös... välimme alkoivat lähentyä... kaipasimme toisiamme, ja ilostuimme aina kun huomasimme että olime saanee toiselta postia, harmitti vain kun etäisyyttä meillä oli n. 900km ja kun hä nkotona kävi, niin vain 600, mutta paljonhan se oli molempien mielestä, vaihdettiin puhelinnumeroita sitten kun oltiin tunnettu jo kuukausi... puhelitiin aika paljon, (laskut kasvoivat aika roimasti) emme antaneet sen häiritä. asiasta ei oltu aikaisemmin puhuttu, mutta molemmat jotenkin ajattelivat että hän olisi minulle loistava kumppani, kunnes rohkaistuin ja kysyin asiaa häneltä, hän ei miettinyt hetkeäkään... ei hetkeäkään, :)
siitä edespäin olemme olleet onneliisesti yhdessä, Rakastaneet toisiamme :) hänelle tämä oli ensirakkaus, olemme olleet yhdessä kohta jo 5kk (olen useasti jopa harkinnut kosintaakin... hih) noh, jos hän ei nyt ole ensirakkauteni, mutta hän on viimeinen rakkauteni, varmasti :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttönen kirjoitti:

Olisi kiva kuulla tarinoita ensirakkaudesta, varsinkin pojilta. Tuolla seksi-puolella on novellipalsta ja olisi kiva, jos suhteet-puolella olisi samanlainen.

Nyt pojat: Avatkaa sydämmenne ja kirjoittakaa tarina ensirakkaudestanne!

T:Tyttönen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu