Tuskin ketään yllättäisi. 11.8 Pariisi kisat loppuu, siihen mennessä.
Onko jo Benjamin "Bibi" Netanjahu murhattu, kohta kuitenkin.
Anonyymi-ap
4142
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mossad osaa hommansa, mitään ei tapahdu.
Kyllä siellä on monta muutakin jotka vois salvata ja poistaa munat.
Kiakki diktaattorit ensimmäisenä ja lasten, naisten tappajat sekä vanhusten kiusaajat saa lopettaa tuskaa aiheuttaen.
Meillä suomessa myös persujen rasisitit ja ihmisvihaajat voi antaa kunnon opetuksen. mIstä näitä pahoja, ilkeitä, epävakaita ja kipeitä ihmisiä sikiää ja kuka sairas heitä äänestää.
Olemme menossa kohti kolmatta maailmansotaa ja se ei ole kaukana eli siinä menee nuoret skeä banhat, köyhät ja ahneet rikkaat. Amen se on menoa ei atrvitse kenenkään enää pullikoida!
Kyllä niitä on monta diktaattoria jotka voi lahdat mahdollisimman pian!
Harmi kun Trump ei saanut osumaa kunnolla oikeaan paikkaan.
Karmeista asioista puhutaan. Yhden diktaattorin murhaaminen on vain "laastari" yhä suurempaan ongelmaan ja se on ihmisen taantuminen. Nämä sodat Euroopan laidalla ja lähi-idässä ovat osoittaneet ihmisen syvimmän heikkouden. Ihminen ei kykene kehittymään viisaaksi. Ei kyetä joustamaan, keskustelemaan tai neuvottelemaan. Politiikka, kilpailu ja uskonto rajoittaa meitä. Kaikkien pitää olla samaa mieltä tai alkaa syrjintä ja viha. Tällaisesta pahuudesta terrorismi syntyy. Terrorismin vastainen sota, jota käytiin lähi-idässä kasvatti lisää vihaa. Ei sota mitään ratkaise.