Seksitaudit leviävät nyt ennennäkemättömällä tavalla

Tippuritartunnat ovat ennätyksellisen korkealla, Uutissuomalainen kertoo.
16204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Jeesus Kristus on Rouva!
Nykyaikaapa on

- Vain pari tuntia leikkausta : nips ja naps
ja kassit pois, sitten leninkikagasta olla jo vois!

Äänestä

TÄNÄÄN on pelastuksen päivä!
Pe-Lastu asennetaan ihon alle, vaikka peräruiskeena

Ota PE-lastu (PE-Chip) vastaan ja pyllistä!

Äänestä

Sehän eskaloitui nopeasti.

Äänestä
  • ÄLÄ PILKKAA!

    Äänestä

Muistakaa otattaa toinen verikoe, sellaisella lääkärillä, joka on tietoinen, kuinka autoimmuunisairaudet, kuten Covid-19 näkyvät verikokeissa, virheellisinä kuppapositiviisina tuloksina, eli syfiliksen.

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17966731/ek-medioitten-quotliha-allergia-ja-kuppaquot-hysteriat-laakemonopolien-levittamia-valeuutisia

https://keskustelu.suomi24.fi/t/16314748/harkapapu-laukaisee-autoimmuunisairauksia-kuten-sle-dermatomyosiitti-ym#comment-118481988

https://yle.fi/a/74-20074197

https://keskustelu.suomi24.fi/t/18535508/aarioikeistohallitus-korottaa-terveysaseman-kayntimaksuja-ja-erikoissairaanhoidon

Aina kannattaa tarkistuttaa, jos vähänkin epäilee, ettei diagnoosi tai verikokeen, tai muun testin tulos voi pitää paikkaansa. Lääkärillä on velvollisuudet kertoa, että autoimmuunisairaudet, joihin Covid19 kuuluu, voivat antaa virheellisen syfilis-positiivisen verikoe-tuloksen, vaikkei sitä sairautta, vaan autoimmuunisairaus olisi henkilöllä.

https://www.swissinfo.ch/eng/swiss-politics/pension-swiss-switzerland-vote-protest/73323356

Äänestä
  • Autoimmuunisairaudet hallitsevat nykyistä sairauksien kirjoa. Olet oikeassa, tarkkana täytyy olla.

    Äänestä

  • ÄLÄ PILKKAA!

    Äänestä

Purra on leikannut kondomirahat pienituloisilta.

Äänestä
  • Nyt olet erehtynyt. Purrahan se kuuluisassa blogikirjoituksessaan totesi olevansa "spermaturpa".

    Äänestä

Kannattaa yrittää välttää seksitauteja koska usein tarvitset antibioottikuurin parantuaksesi.

FAKTA TIETO!

Äänestä

Uskovaiset ovat salaliittoteoreetikkoja ja näiden uskomuksien mukaan eläviä, joten ei niitä voi niin vakavasti voi ottaa.

Äänestä
  • Voiko tieteelliset ottaa vakavasti? Jos, niin keidät heistä. Autoimmunisaatio jatkaa kulkuaan, eivätkä ketkään voi mitään. Ja rokotemafia kiittää. Rahantuloa ei voi estää.

    Äänestä

Synti löytää sinut, ole varma siitä!

Äänestä

Mutta emme tiedä, mistä mikin johtuu, paitsi että rokottamisten jälkeen tiedämme aina vain vähemmän.

Äänestä

Suomeen tuli 70 000 ukrainalaista pakolaista.

Äänestä

Tippuritartunnat on kevyen kesäistä uutistaa. Mutta kyllähän siellä kuppa ja AIDS leviää yhtä lailla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tippuritartunnat ovat ennätyksellisen korkealla, Uutissuomalainen kertoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu