Instassa on ihania miehiä

Anonyymi-ap

😍
Sitten kun törmää yhteen niin se rupeaa suosittelemaan samanlaisia.
Oma makuni, mustatukkainen etelämaalainen lyhyellä parralla ja viiksillä. Lihaksikas ja hyvinpukeutuva.
Myös tekoäly kuvia.

Luulin, että instassa on vain peppuaan esitteleviä naisia. Mutta myös naisille silmänruokaa. Joku poseeraa ilman paitaa auton sisällä. Ehkä vähän ulkonäkökeskeistä.

Muutenkin instassa esitellään kaikkea luxusta. Minkähänlaista elämää sitä itse haluaisi?

Mutta joo. Kun on lukenut vauvaa ja ulilautaa, jossa incelit ja kilttimiehet valittavat, että naisten tulisi laskea tasoaan, ja ottaa joku erakko perähikiåltä joka vihaa naisia ja maahanmuuttajia.

Todella toksista keskustelua. Lisäksi haukutaan, että kaikki suomalaisnaiset ovat lihavia lehmiä, tatuointi pilaa naiset ja somessa kaikki ovat huoria.

Ihan eri sfääreissä liikutaan, kun komistukset kuvaavat itseään jahdilla, verrattuna salaliittoteorioihin uskovaan persuun.

1

286

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen niin onnellinen. Sain kokea sellaisen miehen rakkauden. Suosittelen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7111
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7063
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      110
      6180
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5414
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5215
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      17
      3477
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3400
    Aihe