Osta nyt Suzuki Grand Ketara. Vakiona kaikki: ratti, renkaat ja ovet. Tsekkaa myös lisävarustelista, joka todellakin on pitkä: mm. vaihdetanko, kori, istuimet, ikkunat, moottori, ovenkahvat, yms. jms.
Aivan tuoreita uutisia!
Suzuki jälleenmyyjä
3648
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hei mene kuule pihalle, siellä on kaunis kesäpäivä.
ootko onnellinen kun oot taas keksiny uuven väännöksen auton merkistä ja mallista! kyllä sulle pitäs palakinto antaa sinnikkyyvestä ja kekselijäisyyvestä! jatkaha vielä nuita mannelavetti ja granluuseeri juttuja , on ne niin hauskoja! hyvä hyvä :)ps.mee hiekkalaatikolle,siellä on pikkupoikia joita nuo sun jutut oikiasti kiinnostaa,lainaavat sulle vielä leikki-auton jolla voit päristellä!
Entäs ajovalot? En aio nimittäin ryhtyä autoa itse varustelemaan. Kääntyvistä etupyöristäkään et sanonut mitään... salailetko jotain?