Olen aloittamassa korvaushoitoa ja asiasta lääkärin kansssa päätetty. Selväksi on tullut, että geeliä en ala käyttämään vaan injektiona.
Vaihtoehtoina on Testo U noin 6-10 viikon välein 1000m tai Sustanon, mutta tästä en osaa sanoa kuinka usein ja millä annoksella. Tuleeko piikit maksamaan paljon jos käyttää Sustanonia itse pistettynä, pitääkö piikki vaihtaa joka kerta?
Eli jos oletetaan, että lopputulokosena olisi sama testoarvo suunnilleen niin kumpi noista tulee halvemmaksi? Testo U tulee hoitajan pistämänä ja maksaa noin 60€ yksityisellä.
Onko kukaan käyttänyt näitä ja todennut kumpi tulee taloudellisesti halvemmaksi kun ei kuitenkaan ihaan halpaa hommaa ole?
Toki noi alun labrat ja yksityislääkärilläkäynnit tekee paljon hintaa alussa.
Riittääkö jatkossa kun sopiva annos on löydetty esim labrat kerran vuodessa kun niitäkin on jo ainakin700€ edestä otettu?
Mikä testo paras/edullisin korvaushoitoon?
3
492
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattaa unohtaa testot ja käyttää decaa.
- Anonyymi
Miksi vierastat geeliä?
Olen geelannut 15 vuotta mutta tavoitteeni on ollut vain palautumisten kohentataminen.
Testolukemista päätellen geeli ei ole toiminut korvaanana vaan oman tuotannon lisänä.- Anonyymi
Henkilökohtaista täsmätietoa.
Terveystalon labra 22.03.2019. Olin 75v ikäinen.
S-Testo 37,1. Va. 8 - 29.
S-TestoVL 527. Va.155 - 800.
S-SHBG 42. Va. 22 - 113. Mitä pienempi, sitä parempi.
Geelaan ennen puoltapäivää, salisuihkun jälkeen kuivaneeseen ihoon.
Kävin labrassa hieman ennen 9:ää.
+80v vaiheessa oli S-Testoni 32.
Maksaa 142,50€ / 3 kuukautta. Elämäntavoista riippuen minulle jää lyhyehköjä taukoja.
Pieneläkeläiseltä ei jää yhtään perunaa syömättä tuon vuoksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074579Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1724366Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941720- 4031651
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311397Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann51097Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531090- 67979
- 56944
- 92928