Satutteko tietämään miksi venäjän valtio....

tappoi Anna Politkovaskajan ilman mitään syytä????

https://fi.wikipedia.org/wiki/Anna_Politkovskaja
6123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Koska totuus on diktaattorin pelottavin vihollinen.

Äänestä

Ei ole oikein varmuutta asiaan.

Äänestä

Ei unohdeta mitä Putin tekee.

Äänestä

Jokin syy oli mutta se ei taida kestää tarkastelua. Vasemmistolaisuus on vaarallista.

Äänestä

No ei tiedetä. Kerro meille!

Äänestä
  • Koska putin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

tappoi Anna Politkovaskajan ilman mitään syytä????

https://fi.wikipedia.org/wiki/Anna_Politkovskaja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu