Vaimon halut

Anonyymi-ap

Neuvokaa nyt hyvät ihmiset mitä pitää tehdä kun vaimo, 86 vuotias, kertoo haluavansa vierasta kyrpää. Olemme olleet naimisissa yli 60 v. ja olemme erittäin hyvisssä väleissä ja rakastamme edellee toisiamme.

12

1246

Äänestä

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lähetä Gambiaan.

    • Anonyymi

      Onko sen nyt oikeasti enää tuossa vaiheessa niin hirveästi väliä, jos vieraissa kävisikin? Haluaa kerran elämässään kokeilla jotain toistakin. Jos kyse olisi minun miehestäni tuossa samassa elämäntilanteessa, niin samoisin, että anna mennä vaan.

      • Anonyymi

        Kerran elämässä? Mitä jos polte onkin jatkuvaa ja kasvaa vaan koko ajan? Seksi on ihanaa omassa avioliitossani, olen kuitenkin ollut se, joka on aktiivisesti tehnyt alotteita seksin suhteen. Tälläkin hetkellä haluaisin tyydyttää naiseni kaikki halut ja tiedän, että vaimoni siitä pitäisi.

        Parasta suhteessamme on kuitenkin ollut henkinen yhteys. Erosimme, kun tämä yhteys päättyi ja koitimme elämäämme erillään. Suhteemme lämpeni kuitenkin äskettäin uudelleen ja olen vielä hyvinkin epävarma, mihin olemme menossa. Ei sitä kai olekaan tarve vielä tietää. Toisaalta tiedostan, että olen herkkä mies ja olen saanut useasti pettyä parisuhteissa, eikä tämäkään suhde ole ollut poikkeus, vaikken vaimoni kohdellutkaan minua huonosti suhteemme aikana.

        Tiedostan, että rakastuminen näkyy minussa voimakkaana seksuaalisuutena ja olen huolissani siitä, että saan näpeilleni taas. Kun suhde syvenee, niin tunteet vaan kasvaa ja tiputus korkealta pelottaa. Miten siitä enää selviäisin, kun muutenkin elämässä paljon epävakautta? Tällaisia mielessä täällä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kerran elämässä? Mitä jos polte onkin jatkuvaa ja kasvaa vaan koko ajan? Seksi on ihanaa omassa avioliitossani, olen kuitenkin ollut se, joka on aktiivisesti tehnyt alotteita seksin suhteen. Tälläkin hetkellä haluaisin tyydyttää naiseni kaikki halut ja tiedän, että vaimoni siitä pitäisi.

        Parasta suhteessamme on kuitenkin ollut henkinen yhteys. Erosimme, kun tämä yhteys päättyi ja koitimme elämäämme erillään. Suhteemme lämpeni kuitenkin äskettäin uudelleen ja olen vielä hyvinkin epävarma, mihin olemme menossa. Ei sitä kai olekaan tarve vielä tietää. Toisaalta tiedostan, että olen herkkä mies ja olen saanut useasti pettyä parisuhteissa, eikä tämäkään suhde ole ollut poikkeus, vaikken vaimoni kohdellutkaan minua huonosti suhteemme aikana.

        Tiedostan, että rakastuminen näkyy minussa voimakkaana seksuaalisuutena ja olen huolissani siitä, että saan näpeilleni taas. Kun suhde syvenee, niin tunteet vaan kasvaa ja tiputus korkealta pelottaa. Miten siitä enää selviäisin, kun muutenkin elämässä paljon epävakautta? Tällaisia mielessä täällä.

        En puhunut kirjaimellisesti yhdestä kerrasta, vaan siitä että on ollut joko koko ikänsä uskollinen ja ehkä mennyt nuoren naimisiin sen ensimmäisen tarjokkaan kanssa. Jos runtuu, että on jäänyt jotain paitsi, niin mitä ihmeen välliä sillä enää yli kasikymppisenä on, jos käy kokeilemassa? Tietenkin toisellakin pitää olla sama lupa, jos sellaista itselleen pyytää.

        P.S. Minun on hyvin vaikea uskoa, että 80+ kirjoittelisi tuollaisia, jotain suhteen syvenemisestä. Kuulostaa nuoremman kipuilulta.


    • Anonyymi

      Tuolla ikää saa jo vieraissa käydä, jos löytyy tarjontaa

    • Anonyymi

      Autoin usen vanhaa noin 70 vuotiasta pariskuntaa raskaimmissa töissä Reetta on kuivakka nainen ei liikoja rasva kerroksia, Viljo joutui sairaalaan tulehduksien takia kävin Reetan luona useaa päivänä, yhtenä iltana lämmitin ulkosaunan Reeta toi saunalle Viljon viinapullon juotiin sievästi ja puhuttiin silloin kertoi että Viljo ei ole pannut anakaan vuoteen ja nauroi sitä menee pilalle sauna oli valmis kysyin tuleeko pesemään selkää katsoin hymyillen uskaltaako sitä nänin vanha nauroin eihän meillä ole kuin kaksikymmentä vuotta eroa.

      Menin saunaan tein vesiä valmiiksi Reeta tuli katsoin vaaleat karvat ja roikkuvat tissit mutta aika pulleat nauroi tämmöinen minä olen autoin lauteille kun vanhat lauteet aijka korkeat näin pillun huulet läheltä kalu alkoi nousemaan nousin viereen otettiin vähän löylyjä ja mentiin ulos Reeta istui penkillä pyyhe päällä näytti pilluaan koko ajan kun nousin Reetta ojensi kättään nauroi nämä penkit pitää uusia että pääsee ylös kun vedin ylöspäin pyyhe tipahti Reeta huokasi on sinulla komia. Katsoi ihan läheltä sanoi pidä pyyhettä edessä ja tarttui kaluun naurahti osaa sitä vanhakin ja imi kivasti sanoi mennään nyt sisään kun oli menossa lauteelle tulin taakse kuiskasin osaako sitä muuta väpsähti kun kalu koski pyllyyn ja odotti heilutin kovaa kalua haaroissa ja löysin pillun työnnyin kuiskasi pane vaan hapuilin rintoihin pillu oli kuin muillakin naisilla liukas ja lämmin panin ja panin työnnyin niin kuin voin syvälle kuiskas laske sisään kun laukesin pidin lujasti kiinni Reetta kääntyi ja halasi oli kiva tunne. Pestiin ja kuivailtiin Reeta kuivasi kalua kunnlla sisällä juotiin sauna kahvit olin lähdössä ja halasi sanoin haluan uudestaan nauroi kivasti ja veti kädestä nyt panin edestä halasi ja kuiskas tulee nuoruus mieleen kysyin annoitko paljon suukotti Viljo ei ole saanut kuin murto osan. Reeta nosti jalkoja ylemmäs imin nännejä nosteli tissejä sanoin näistä pojat tykkäsi varsinkin kun olin paksuna ne oli komiat ja annoin paljaalla ja hieroi pilluaan ja sai orgasmin ja pyysi että tulen kun llaukesin halasi kunnolla. Reeta jäi makaamaan sanoi annan olla.
      Laitoin vaatteet ja lähdin.
      Seuraavana päivänä menin uudelleen Reetalla oli joku vanha mekko ja huivi päässä menin sisään oli tosi iloisena kuiskas ei oikein tullut uni kysyin haluatko lääkettä hieroin rintoja huokasi ei kai sitä jatkuvasti työnsin laverille nostin helmat Reetta nauroi en odottanut mutta ei ollut housuja otti halukkaana kumminkin kuiskas aamullakin oli ihana tunne ja nyt vielä ihanampi naitiin rauhassa ja tein saunalle korkeampaa penkkiä Reeta tuli huutelemaan syömään tuli saunalle kuulitko sinä vedin kädestä sisään nauroin naapuritkin kuuli vein lauteelle istumaan nosti itse helmoja ja antoi taas halukkaana kertoi , kerran annoin kolmelle pillua tulee nytkin sama tunne haluan koko ajan. Reeta sai viikon aikana joka päivä ja joskus myöhemminkin harvakseen. Jäi kiva tunne kun ruskeat silmät katsoo kosteana ja ryppynen kasvo muttuu hymyksi ja kuiskaa muutuin nuoreksi jaksan pitkään.

      • Anonyymi

        Keksisit jotain hiukan älykkäämpää aikasi kuluksi kuin tuollaista roskaa!


      • Anonyymi

        "SINULLA ON NÄMÄ SEKSI ASIAT MIELESSÄ PÄIVITTÄIN.
        Vanha ja mihinkään kelpaamaton mies kehtaa kirjoittaa tuollaista roskaa tänne palstalle.


    • Anonyymi

      TROLLI😂😂

    • Anonyymi

      Minun muistisairas naiseni 95 v haluaa yhä munaa…😂😂

      • Anonyymi

        😂😂😂😂


    • Anonyymi00015

      Trolli 😂

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      125
      1304
    2. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      92
      1007
    3. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      254
      978
    4. On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja

      Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien
      Kemijärvi
      75
      787
    5. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      54
      764
    6. Olet mieleni päällä edelleen, J

      En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞
      Ikävä
      35
      700
    7. Olet aika julma minua kohtaan

      Antaisit vähän armoa.
      Ikävä
      66
      677
    8. Olisitko valmis

      Siihen?
      Ikävä
      46
      650
    9. Kuinka nainen jaksat ja voit

      Toivottavasti hyvin.
      Ikävä
      43
      611
    10. Mulla ei ole Suomessa enää mitään

      4 vuotta joutuu asumaan henkisessä vankilassa. Sitten voi muuttaa takaisin ulkomaille.
      Turku
      164
      600
    11. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      587
    12. Oletko miettinyt

      Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä
      Ikävä
      30
      585
    13. Provider miehistä..

      Tietyt miehet puhuvat ilkeästi naisista, jotka haluavat elää miehen tuloilla. Eikö? Mutta miksi tietyt miehet siitä pah
      Ikävä
      191
      583
    14. Miksi älyllinen ponnistelu ei ole kaikille ihanaa?

      Auttakaa minua, en ymmärrä. 🥵 Miten on mahdollista, että joku ei pidä pähkäilystä ja älyllisestä ponnistelusta? Minus
      Sinkut
      98
      525
    15. Mihin hävisi Sofia?

      Palasiko mies ex-vaimon luo takaisin?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      201
      494
    16. Oulaisten kaupunki/ Honkamajan kuntolenkit

      Mikä ihme riivaa Oulaisten kaupunkia,kun honkamajan kuntopolut jääneet koko kesältä heinät ja pajut niittämättä? Kenelle
      Oulainen
      18
      462
    17. Miten tehdään Todellavaikeeta hulluksi?

      Tässä on nainen, jolla on korkea vaatimustaso! Todellavaikeeta voisi lukea tämän ja kiehua kateudessaan. 🤭 "[Etunimi
      Sinkut
      91
      458
    18. Olet oikeasti paras

      Mies, joka on kohdalleni sattunut. Oikeastaan liian hyvä, jos rehellisiä ollaan. Sinun paikkaasi ei kukaan vie, vaikka e
      Ikävä
      27
      456
    19. Ottaisit yhteyttä!

      🙄
      Ikävä
      34
      448
    20. Jasmin Vähäkangas

      Jasminin poika on tänään jo puolitoistavuotias.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      99
      447
    Aihe