Paul Mitchell

onko kellään kokemuksia Paul Mitchellin tuotteista, onko ne niin hyviä kuin jotkut kampaamot kehuu? erityisesti haluisin tietää kuivien hiusten tuotteista. kiitos jos joku kertoo, tietäis vähän et kannattaako ostaa!
2841
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen käyttänyt Mitchellin tuotteita ( nyt käytän Redkeniä ) ja voin ainakin omasta puolestani sanoa, että hyviä ovat! Maksaahan ne, mutta ovat hintansa arvoisia :-)

Mulla luonnonkiharat, myöskin kuivat hiukset.

Äänestä
  • Samat tuotteet kokeiltu ja pakko sanoa, että ei ole redkenin voittanutta:) Hintansa väärti kaikki Redkenin tuotteet:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


puh kirjoitti:

onko kellään kokemuksia Paul Mitchellin tuotteista, onko ne niin hyviä kuin jotkut kampaamot kehuu? erityisesti haluisin tietää kuivien hiusten tuotteista. kiitos jos joku kertoo, tietäis vähän et kannattaako ostaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu